Menu

Černý tisk a duplex šetří peněženky

27.10.2017 15:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Černý tisk a duplex šetří peněženky

Černý tisk a duplex šetří peněženky | foto: CHIP

Barevné tiskárny a multifunkční zařízení s LED či laserovou technologií a s oddělenými tonery lze snadno používat jen v černobílém režimu a spojit tak to nejlepší z obou světů – kvalitní barevný tisk a nízké náklady na tisk černobílý.

Při monochromatickém tisku jsou náklady nižší, protože se používá pouze jedna barevná složka - navíc černé tonerové zásobníky bývají levnější nebo mají vyšší kapacitu než zásobníky barevné CMY (Cyan, Magenta, Yellow).

OKI to připomíná novou kampaní, v rámci níž k vybraným LED barevným tiskárnám a multifunkčním zařízením nabízí černý toner zdarma, který například u kancelářských modelů řady MC500 vystačí na vytištění až 14 tisíc stran, což by v běžném provozu mělo pokrýt černobílý tisk na celý rok. Tiskárny OKI jsou navíc vybaveny automatických oboustranným tiskem, který může snížit spotřebu papíru až o 45 procent. Více na www.oki.cz/tonerzdarma.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení