Menu

Check Point Next-Generation SmartEvent

26.08.2014 05:10 | Karel Kovar + Přidat komentář
Check Point Next-Generation SmartEvent

Check Point Next-Generation SmartEvent | foto: CHIP

Technologie Next-Generation SmartEvent zpřístupňuje během několika sekund bezpečnostní rizika na základě analýzy miliard logů.

Check Point oznámil dostupnost Next‑Generation SmartEvent, nového výkonného řešení pro monitoring bezpečnostních událostí a zpracování a ukládání dat o detekovaných hrozbách v reálném čase. Next‑Generation SmartEvent nabízí ucelený pohled na všechny bezpečnostní hrozby a síťové komponenty, čímž usnadňuje správu zabezpečení a analýzu velkých objemů dat. Administrátoři potom mohou rychleji a informovaněji učinit bezpečnostní rozhodnutí. Správa bezpečnostních incidentů a událostí je stále složitější. Roste počet zařízení s přístupem k internetu (mobilních zařízení, koncových bodů a bran) i množství obsahu a výsledkem je exploze objemu dat a nárůst bezpečnostních incidentů a událostí, které je nutné zpracovat a které vyžadují průběžný monitoring. Proto jsou nezbytné přizpůsobitelné analytické nástroje pro monitoring, rychlé vyhledávání a reporting.

Klíčové funkce Next-Generation SmartEvent:

Efektivní analýza hrozeb a uživatelsky definovaná viditelnost:

Využití uživatelsky definovaného náhledu umožňuje zobrazit pouze informace relevantní pro danou organizaci, takže správci zabezpečení mohou snadno na první pohled pochopit stav zabezpečení a aktuální trendy. Pomocí detailního náhledu dostupného na jedno kliknutí a textového vyhledávání mohou správci systémů rychle prozkoumat bezpečnostní incidenty a snadno korelovat více protokolů, aby bylo možné odlišit podezřelé aktivity od pouhého „nepořádku“ v síťové infrastruktuře. Organizace mohou také vytvářet bohaté a personalizované reporty pro osoby důležité při klíčových bezpečnostních rozhodnutích, včetně bezpečnostních profesionálů, síťových inženýrů a top managementu.

Detekce hrozeb už za několik sekund prostřednictvím Big Data analýzy: Next‑Generation SmartEvent analyzuje a hledá logy s bezkonkurenční rychlostí a rozsahem. Každý den lze analyzovat i miliardy logů a během pouhých několika sekund lze vyhledat přes sto milionů logů. Tato rychlost a rozsah umožňují forenzní analýzu a dodržování právních předpisů díky snadnému přístupu k terabajtům logů.

„Všudypřítomný monitoring“ pro všechny bezpečnostní hrozby: Next‑Generation SmartEvent přináší přehled o bezpečnostních událostech v reálném čase napříč různými bezpečnostními systémy: Firewall, IPS, Anti-Virus, Anti-Bot, Threat Emulation, URL Filtering a Application Control. Webový portál SmartEvent umožňuje administrátorům přehledně sledovat stav zabezpečení a monitorovat všechny bezpečnostní hrozby kdekoliv a kdykoliv pomocí mobilních telefonů a tabletů.

Pro více informací o Next-Generation SmartEvent navštivte stránky: http://www.checkpoint.com/…e/index.html.

Dostupnost

Next-Generation SmartEvent je k dispozici v nových zařízeních Smart-1 a je dostupný prostřednictvím celosvětové sítě partnerů společnosti Check Point: http://partners.us.checkpoint.com/partnerlocator/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení