Menu

Chrome s generátorem hesel

05.09.2018 16:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Chrome s generátorem hesel

Chrome s generátorem hesel | foto: CHIP

Je tu nová verze internetového prohlížeče Google Chrome. Kromě designových novinek a lepšího našeptávače nabízí i generátor hesel.

chrome

Internetovému prohlížeči Google Chrome bylo před několika dny deset let.  A nyní je k dispozici jeho nová verze s číslem 69, která přináší některé novinky. Změněno bylo například grafické rozhraní, což poznáte hned v adresní řádce, která je nyní zaoblená.  Změněn byl i tvar karet. V adresním řádku nově prohlížeč nezobrazuje, zda jde o stránku s protokolem HTTP nebo HTTPS.

chrome3

Důležitou novinkou je ale generátor hesel. Pokud si vytváříte nový účet u internetové služby, Chrome vygeneruje a pak vám nabídce silné heslo, které si pak zapamatuje a nebudete si ho muset pamatovat vy. Tak jako dříve se heslo uloží a synchronizuje, takže ho budete mít k dispozici i na dalším zařízení, ke kterému jste přihlášeni. Vylepšen byl i našeptávač adresního řádku, který by vám tak měl často dát odpověď na to, co hledáte, ještě před tím, než svůj dotaz dokončíte.

chrome2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení