Menu

Chytrý náramek s IPS barevným displejem

23.08.2018 12:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Chytrý náramek s IPS barevným displejem

Chytrý náramek s IPS barevným displejem | foto: CHIP

Chytrý Bluetooth náramek Evolveo FitBand B3 má barevný displej a bohatou nabídku funkcí včetně monitoringu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence.

Náramek se snadno a rychle spáruje s mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS. Barevný IPS displej mimo jiné zobrazuje notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události. Mezi funkcemi chytrého náramku nechybí zmiňovaný monitoring hodnot krevního tlaku, měření tepové frekvence, kvality spánku, krokoměr nebo měření spálených kalorií a hodnocení celodenních aktivit. Dotykový displej se aktivuje jemným poklepáním a ovládá se pohybem zápěstí nebo dotykem. Aplikace i samotný náramek mají kompletní českou lokalizaci. Chytrý náramek ve spojení s chytrým telefonem a danou aplikací pak umožňuje s daty z náramku dále pracovat, dlouhodobě sledovat výkony, vyhodnocovat a poskytovat přehledné informace ve formě grafů a statistik. Pomocí náramku lze ovládat i spoušť fotoaparátu ve spárovaném mobilním telefonu.

Náramek je vodotěsný a splňuje specifikace normy IP67. K portu USB se připojuje přímo, bez nutnosti kabelu. Kapacita baterie 90 mAh zajistí na jedno nabití bezproblémový provoz po dobu až 10 dnů. Chytrý náramek v moderním atraktivním designu nabízí dvě barevné varianty řemínku. Obě varianty jsou součástí balení. Uživatel může volit mezi černou a tyrkysovou barvou.

Fitness náramek EVOLVEO FitBand B3 je vybaven nejnovějším digitálním snímačem pro snadné a rychlé změření krevního tlaku. Naměřená hodnota krevního tlaku se okamžitě zobrazí na displeji náramku a následně lze sledovat a vyhodnocovat historii všech naměřených hodnot v aplikaci mobilního telefonu. EVOLVEO FitBand B3 není lékařský nebo diagnostický přístroj, ale může být využit jako vhodný doplněk pro okamžité sledování krevního tlaku.

Dostupnost a cena

Chytrý fitness náramek EVOLVEO FitBand B3  jedostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1290 Kč včetně DPH.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení