Menu

Čína nepřestává udivovat: toto bizarní zařízení vám umožní líbat neznáme lidi na internetu

27.02.2023 18:10 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Čína nepřestává udivovat: toto bizarní zařízení vám umožní líbat neznáme lidi na internetu

Čína nepřestává udivovat: toto bizarní zařízení vám umožní líbat neznáme lidi na internetu | foto: Remote Kiss oficiální press kit

Fenomén vztahů na dálku nikdy nebyl jednodušší. Přesvědčila nás o tom i pandemie covidu, kdy museli miliony milenců zůstat bez sebe i několik měsíců. Vstupuje do toho však internet, který nově díky čínským inženýrům umožňuje přenášet i polibky.

Vědecký pracovník z Changzhou Vocational Institute of Mechatronic Technology jménem Jiang Zhongli vede tým projektu Remote Kiss. Jde o zařízení, které se spojí s vaším mobilním telefonem a umí přenášet polibky.

Remote Kiss – pro líbání po internetu

Na smartphone si kvůli tomu musíte nasadit speciální silikonový postroj. Ten má tvar rtů a umí přenášet intenzitu, trvání i teplotu polibku. Silikonové „rty“ mají pro tyto účely hned několik senzorů tlaku, pohybu a teploty.

Jiang Zhongli, který za vývojem stojí, odhalil genezi nápadu na tento líbací stroj: „Když jsem byl ve studentských letech, udržoval jsem s mou přítelkyní vztah na dálku. Jediný způsob, jak se s ní spojit, byl přes telefon. A právě tam se zrodil nápad na přístroj jako je Remote Kiss.“

S uživatelem se Remote Kiss propojí díky aplikaci v telefonu a Bluetooth. Pak už jen stačí nastavit rty a poslat své blízké osobě polibek po internetu.

Výrobce dokonce navrhl pro líbací mašinku speciální seznamovací aplikaci, přes kterou můžete posílat polibky komukoliv na internetu – libovolně anonymně a hlavě při zachování maximálních možných hygienických měřítek.

Remote Kiss postroj pro váš smartphone je kompatibilní s jakýmkoliv mobilním telefonem velikosti dnešních smartphonů, nehledě na výrobce nebo operačním systému. K mání je na webu prodejce Taobao, který jej nabízí za oficiální cenu 290 čínských jüanů, tedy asi 1200 Kč včetně DPH.

Zdroj: Daily Star 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  how i got my ex back

  Přečtěte si prosím a také kontaktujte Dr. Sunny, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozpadlého vztahu.
  Když jsem byla v šestém měsíci těhotenství s druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od početí našeho prvního dítěte jsme se neustále hádali a hádali, ona už od něj nemilovala žádnou lásku ani důvěru, tak se se mnou rozvedl. A celou tu dobu jsem zkoušel všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzelných kol v zemi mého bydliště, ale žádné z nich mi Toma nedokázalo vrátit. Byl to pouze doktor Sunny, kdo zaručil naléhavé seslání kouzla 48 hodin a ujistil mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píši vám, abych vám poděkoval a poděkoval vám za to, že dodržíte své sliby a že jste použili svou nadanou a velkou sílu, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na slučování milenců. Děkuji vám, pane, za to, že jste mi pomohl v nejhorších časech mého života, že jsem byl tak velký kouzelník magie a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a já slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnostech, věřte mi. Měl bys mít šanci. Vyplácí se to způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a naléhavé kouzlo lásky, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování Dr. Sunny, právě teď je jediná odpověď, jak obnovit váš rozpadlý vztah nebo manželství. drsunnydsolution1@gmail.com nebo Whatsapp ho na +234808294380­5. Děkuji.

  Reagovat na komentář

  Ne, děkuji :-)

  Omluvte mně že nejsem nadšen z možnosti líbat kus plastu :-D

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení