Menu

Čipy Kingston DDR4 Premier s certifikací Intel Purley

27.07.2017 11:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Čipy Kingston DDR4 Premier s certifikací Intel Purley

Čipy Kingston DDR4 Premier s certifikací Intel Purley | foto: CHIP

Kingston Technology Company oznámila, že její 32GB, 16GB a 8GB Server Premier DDR4-2666 Registered DIMM moduly získaly validaci na platformě Intel Purley, pro rodinu procesorů Intel Xeon Scalable (původně známých jako Skylake-SP).

Toto potvrzení také startuje spuštění nové produktové řady Kingston Server Premier, která se zaměřuje na nejnovější serverové architektury, které připravují svůj debut v roce 2017. Nová řada Server Premier je postavena na špičkové kvalitě pamětí pro servery určené pro systémové integrátory, SMB a pokročilá datová centra.

Moduly Kingston Server Premier validované pro Purley jsou speciálně navrženy tak, aby uvolnily sílu nové šestikanálové serverové mikroarchitektury společnosti Intel bez omezení frekvence pamětí, které se vyskytovalo na předchozích platformách. Při frekvenci 2666MT/s – frekvence příští generace pamětí DDR4 – každý modul DIMM poskytuje maximální šířku pásma až 21,3GB/s. Seskupení v multi-channel zapojení proto znamená obrovský nárůst pro výkon serverových aplikací, náročných na paměť.

Kingston Server Premier představuje ideální portfolio serverových pamětí, které jsou určeny pro specifické požadavky datových center a zákazníků cloudových služeb, stejně jako i pro podnikové zákazníky, systémové integrátory a SMB. Řada Server Premier zahrnuje:

•             Locked BOM (Bill of Materials)

•             Part Change Notifications (PCN) na 45-90 dní

•             Validaci pro serverovou platformu

•             Kvalifikaci pro servery Intel PCSD

•             Kvalifikaci hlavních výrobců serverových základních desek

•             Počáteční rychlosti DDR4-2400 a 2666

•             Doživotní záruku

•             Podporu a servis

Server Premier je součástí rodiny řešení pro datová centra. Produktová řada společnosti Kingston zahrnuje také serverové SSD:

•             DCP1000: Gen 3.0 x8 PCIe NVMe SSD, který zvládne až 1.25M IOPS z jednoho zařízení s velmi nízkou transakční latencí a vysokou propustností.

•             DC400: SATA SSD nabízející konzistentní výkon aplikací a nízkou latenci v široké škále pracovních zatížení při čtení a zápisu pro zákazníky s vysokou kvalitou služeb (QoS). Nabízí optimalizovaný výkon vyšších IOPS.

•             DCU1000: Gen 3.0 x4 U.2 NVMe PCIe SSD s více jak 700K IOPS. Tento U.2 SSD je v současné době ještě ve stádiu customer evaluation a proof-of-concept.

Paměti Server Premier a enterprise SSD modely Kingston poskytují zákazníkům kompletní výkonová datová řešení pro jejich datová centra. Jejich vzájemná kombinace je ideální pro HPC (high-performance computing), umělou inteligenci, virtualizaci, Cloudové služby, velké datové a databázové aplikace, stejně jako pro média a zábavní průmysl.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení