Menu

Co takhle třeba batůžek s kapucí?

28.08.2017 07:29 | Milan Loucký + Přidat komentář
Co takhle třeba batůžek s kapucí?

Co takhle třeba batůžek s kapucí? | foto: CHIP

Kultovní značka batohů z USA, Eastpak, se původně věnovala výrobě produktů pro americkou armádu. Od 70. let šije batohy také pro spotřebitelský trh a vůbec nezůstává pozadu.

I přes zachování heritage stylu jdou batohy s dobou a nezapřou moderní prvky. Důkazem je i nová kolekce batohů z řady LAB, kterou jsou batohy Bust Capped. Ty jsou batohy vyrobené s inovativním nápadem – zabudovanou kapucí v horní kapse.

Jeho majitele tak nezaskočí žádné počasí, a i během sezónních dešťů zůstane v suchu. Celý batoh je koncipován v hybridním designu – je praktický i moderní, s přírodními i technickými materiály. Na první pohled zaujme semišová kůže a design „go-with-anything“. Má pogumovanou spodní část i dno, včetně boků. Kombinuje přírodní bavlnu i rafinované pryžové prvky. Pozornost je věnována detailům, stejně jako praktické výztuži zádové části a polstrovaným ramenním popruhům. Je inspirovaný městem i sportem.

Objem batohu je 20 litrů. Má vnitřní polstrovanou přihrádku pro bezpečné uložení laptopu. Hlavní kapsa je stahovací na šňůrku a se zapínáním na přezku s kapsou, kde je všitá kapuce. Batůžek výrobce nabízí v sedmi různých barevných provedeních.

K dostání je za cenu, která odpovídá prestiži této značky, stojí u nás 5000 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení