Menu

Compaq 100eu u T-Mobilu

07.12.2010 09:32 | Redakce Chip + Přidat komentář
Compaq 100eu u T-Mobilu

Compaq 100eu u T-Mobilu | foto: CHIP

Letošní Vánoce u T-Mobile jsou opravdu štědré. T-Mobile se rozhodl nabídku rozšířit ještě o PC Compaq 100eu, zákazníci tak mohou u druhého dárku volit ze dvou alternativ.

Za 36 dní od spuštění vánoční nabídky projevilo o fotorámeček, televizi nebo netbook zájem 36 000 lidí, tedy každý den si nadílku zajistilo průměrně 1000 nových i stávajících zákazníků T-Mobile. Ti, kteří se k podobnému kroku teprve chystají, by neměli nechávat nákup na poslední chvíli, zásoby se rychle tenčí.

Zájem o praktický netbook Acer Aspire One D255 předčil očekávání, T-Mobile proto přiobjednal třetinu netbooků navíc. Kromě toho nabídku operátor ještě rozšířil o počítač Compaq. Nově si tak ve značkových a vybraných partnerských prodejnách mohou zákazníci za stejných podmínek pořídit také PC Compaq 100eu All-in-one.

Počítač Compaq 100eu patří do skupiny „all-in-one PC“ spojující monitor se zbývajícím hardwarovým zařízením (vyjma klávesnice a myši).  Velký monitor ukrývá také DVD-RW mechaniku a disponuje úhlopříčkou 20 palců (50,8 centimetrů) s rozlišením HD+. Běžná cena počítače se pohybuje kolem 9000 Kč.

Netbook nebo počítač vše v jednom lze získat při objednání dvou služeb nebo při prodloužení smlouvy a koupě jedné služby (Internet na cesty, ADSL Internet, T-Mobile Televize s tarifem Standard). Pokud si ke stávající nebo nové smlouvě zákazník vybere dvě z uvedených služeb, může získat LCD TV LG. Dárky budou zaslány kurýrem po zprovoznění všech objednaných služeb. Ani ti, kteří si objednají jen jednu službu, nepřijdou zkrátka – poštou jim přijde kvalitní digitální fotorámeček.

Nabídka platí do vyčerpání zásob. Více informací na www.t-mobile.cz.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení