Menu

CorelDRAW Graphics Suite 2017 s prvky umělé inteligence

12.04.2017 20:39 | Milan Loucký + Přidat komentář
CorelDRAW Graphics Suite 2017 s prvky umělé inteligence

CorelDRAW Graphics Suite 2017 s prvky umělé inteligence | foto: CHIP

Nový nástroj LiveSketch od společnosti Corel využívá výkon neuronových sítí k inteligentní interpretaci ručních tahů umělce.

Technologie mizí a kreativitě se otevírají dříve netušené možnosti.

Společnost Corel představuje nejnovější verzi svého grafického softwaru CorelDRAW Graphics Suite 2017, která ve srovnání s ostatními aplikacemi pro vektorové ilustrace návrhářům přináší zcela nové a převratné kreativní možnosti. LiveSketch dokáže inteligentně interpretovat tahy při kreslení od ruky, upravovat je a kombinovat se stávajícími vektorovými křivkami. Usnadňuje tak skicování a kreslení přímo na zařízení s perem.  Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017, která je v současnosti nejvýkonnějším grafickým řešením vytvořeným speciálně pro Windows, rovněž nabízí nová vylepšení pracovních postupů a také podporu nejnovějších technologií, včetně pokročilých zařízení s perem a zařízení s podporou dotykového ovládání, nástroje Microsoft Surface Dial a monitorů Ultra HD 5K.

„Software pro vektorové návrhy už od samého počátku nutil umělce, aby pracovali ve světě, v němž dominuje matematika. Když se naučíte přemýšlet v intencích geometrických tvarů, lomených čar a Bézierových křivek, může se stát, že se z procesu návrhu jednoduše vytratí radost z kreslení,“ vysvětluje Gérard Métrailler, viceprezident pro globální produkty ve společnosti Corel. „Díky využití výhod nejnovějších vylepšení hardwaru pro Windows a výkonu strojového učení nový nástroj LiveSketch v sadě CorelDRAW 2017 poprvé do světa vektorových ilustrací přináší zábavu a kreativitu spojenou s papírem a tužkou. V tomto novém, kreativním prostředí se technologická hlediska vytrácejí.“

CorelDRAW 2017

CorelDRAW 2017

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017, která je další hlavní verzí po uvedení X8 na trh, díky vylepšení pracovních postupů, které si vyžádali sami uživatelé, umožňuje znásobit produktivitu a podnítit kreativitu se zaměřením na rychle se vyvíjející technologie:

•             Převratný nový nástroj LiveSketch: LiveSketch využívá výkon neuronových sítí k pochopení a podporování přirozeného a kreativního vektorového kreslení v reálném čase a navozuje stejné pocity jako při kreslení na papír. Uživatelé díky inteligentnímu nástroji, který interpretuje a chápe styly skicování, včetně překrývání tahů, křížících se čar, a dokonce i čmáranic, poprvé mohou volně kreslit vektorové křivky perem přímo na zařízení. Ale není to jenom nárůst kreativity. LiveSketch rovněž eliminuje časově náročné skicování na papír, skenování a následný převod do vektorové podoby, neboť umožňuje začít s návrhy přímo na obrazovce.

•             Vylepšení uzlů, úchytů a náhledů vektorových křivek: Díky vylepšeným uzlům a úchytům získáte možnost rychlejší manipulace s uzly intuitivním způsobem. Každý typ uzlu má nyní přiřazený jedinečný tvar, takže lze rychle identifikovat vrcholové, hladké a symetrické uzly. Vektorové náhledy uzlů a křivek byly vylepšeny, aby byly lépe vidět proti barvám pozadí v návrhu. Interaktivní jezdce pro výplně a průhlednost objektů byly rovněž vylepšeny a jsou lépe viditelné.

•             Uživatelské rozhraní podporující dotykové ovládání: Režim tabletu umožňuje okamžité vytváření náčrtů a provádění rychlých úprav dotykem nebo pomocí pera. Na nové pracovní ploše Dotyk je uživatelské rozhraní vylepšeno tak, aby okno kresby bylo co největší. Díky posouvání a změně přiblížení jediným gestem budete moci pracovat rychleji. Po opětném připojení klávesnice se automaticky provede přepnutí na pracovní plochu v režimu počítače. Můžete zvolit konfiguraci uživatelského rozhraní, která je pro vás v režimu tabletu nejvhodnější.

•             Výkonná vylepšení pera: Díky nativní podpoře pro Surface Studio, Surface Pen a Surface Dial a navíc rozšířené podpoře pro tablety a pera Wacom si vychutnáte přirozenější kreslení a dosáhnete výraznějších výsledků. Získáte okamžitý přístup k odpovídajícím ovládacím prvkům a možnost rychle volit vlastnosti pera. Při použití řady nástrojů a efektů můžete měnit tlak, umístění, sklon a otočení pera kompatibilního s rozhraním RTS.

•             Import starších pracovních ploch: Svá dřívější prostředí můžete načíst přímo do nové sady CorelDRAW Graphics Suite 2017 a pokračovat v návrhu tam, kde jste skončili. Importujte pracovní plochy aplikací CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT, které byly vytvořeny ve verzích X6, X7 a X8.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017, která je ideálním řešením pro projekty libovolné velikosti, od návrhu log přes webovou grafiku až po bilboardy, zahrnuje:

•             CorelDRAW 2017: Intuitivní aplikace pro vektorové ilustrace a stránkový zlom.

•             Corel PHOTO-PAINT 2017: Aplikace pro profesionální úpravu fotografií.

•             Corel Font Manager 2017: Výkonná správa písem.

•             Corel PowerTRACE 2017: Nástroj pro převod rastrové grafiky na vektorovou (součástí CorelDRAW 2017).

•             Corel CONNECT 2017: Přístup k digitálnímu obsahu ve službě Výměna obsahu a na místním počítači.

•             Corel Website Creator: Aplikace pro návrh webových stránek.

•             Corel CAPTURE 2017: Jednoduchý nástroj pro snímání obsahu obrazovky.

•             PhotoZoom Pro 4: Modul plug-in umožňující exportovat a zvětšovat digitální obrázky z aplikace Corel PHOTO-PAINT.

CorelDRAW Graphics Suite 2017 také zahrnuje na deset tisíc klipartů a digitálních obrázků, 2000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, více než 1000 písem, 350 profesionálně navržených šablon, 2000 šablon vozidel, pět set interaktivních rámečků a fotografických rámečků, přes 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní, vysvětlení od odborníků, rady k produktům, více než pět hodin výukových videí a řadu dalších možností.

Zákazníci si mohou zvolit jednu ze dvou flexibilních možností zakoupení:

•             Trvalá licence: Proveďte jednorázovou platbu a licencujte si produkt natrvalo (k dispozici jako krabicová verze nebo verze ke stažení).

•             Předplatné: Plaťte měsíční nebo roční poplatky za používání produktu (s nárokem na upgrade na nejnovější verzi po dobu platnosti předplatného).

CorelDRAW 2017

CorelDRAW 2017 - box verze

CorelDRAW Graphics Suite 2017 zákazníkům s trvalou licencí rovněž poskytuje možnost zaregistrovat se do programu Upgrade, který uživatelům umožňuje hradit jeden dostupný roční poplatek a mít jistotu, že mají k dispozici nejnovější návrhářské nástroje, kompatibilitu souborů a nejaktuálnější technologie. Dokud je váš účet aktivní, automaticky získáte každou nejnovější vydanou verzi.

Podnikoví klienti mohou rovněž využít možnosti objemových licencí a volitelný program údržby, který nabízí další výhody, včetně síťového nasazení a virtualizace.

CorelDRAW Technical Suite 2017 bude již brzy

Sada CorelDRAW Technical Suite 2017, která využívá technologie nové sady CorelDRAW Graphics Suite 2017, zajistí nová vylepšení výkonu při zpracování technických výkresů. Sada CorelDRAW Technical Suite 2017 bude dostupná v létě 2017.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 je nyní dostupná v angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, polštině, češtině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině. Plná verze je k dostání za 699 eur. Registrovaní uživatelé kterékoli předchozí verze sady CorelDRAW Graphics Suite mohou získat upgrade za 349 eur (neplatí pro verze NFR, OEM a Academic). Zákazníci se sadou CorelDRAW Graphics Suite X8 mohou využít speciální cenu za upgrade přímo ze svého produktu. Předplatné je k dispozici za 34,95 eur měsíčně nebo za 239,40 eur ročně. Program Upgrade je k dispozici za 119,4 eur ročně. K dispozici jsou rovněž objemové licence pro komerční sektor a vzdělávání.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení