Menu

Desetipalcový tablet Acer

15.12.2014 10:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Desetipalcový tablet Acer

Desetipalcový tablet Acer | foto: CHIP

Nabídka tabletů se rozrostla o nový desetipalcový tablet Acer Iconia Tab 10 určený pro rodinnou zábavu. 

12-iconiatab10-sceneshot1-399-nahled

Tablet nabízí velký displej s vysokým rozlišením a technologie Dolby vytváří realistický prostorový zvuk. HD nebo Full-HD displej podle výrobce nabízí díky technologii Zero Air Gap jasné barvy a detailní ostrý obraz s méně odlesky. Přes rozhraní Wireless Display nebo HDMI tabletu Iconia Tab 10 můžete jako zobrazovací plochu využít například televizor, nebo projektor.

Díky hmotnosti 510 g je tablet snadno přenosný. A nemusíte se o něj bát, až jej budete ve spěchu cpát do pouzdra: displej odolá škrábancům díky sklu Corning Gorilla Glass. To chrání displej tabletu a zvyšuje jeho odolnost proti poškození a poškrábání. Zadní kryt z hliníku s matným eloxovaným povrchem dělá tablet také odolnějším. K dispozici jsou dva modely – stylový stříbrný a noblesní černý.

31-iconiatab10-steffen1-174-skype-rgb-nahled

Na zadní straně tabletu je 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením. Pokud chcete zůstat v kontaktu přes videochat, můžete využít 2Mpx přední kameru. Iconia Tab 10 má speciální vrstvu zabraňující ulpívání otisků.

Tablet je založen na operačním systému Android 4.4 (KitKat)a čtyřjádrovém procesoru MTK MT8127 Cortex A7 s frekvencí 1,3 GHz. Do výbavy dále patří 1 GB paměti DDR3, 16 GB flash paměti a 10,1" IPS displej s rozlišením 1280×800. Připojit se můžete přes i WLAN 802.11bgn, Bluetooth 4.0, microHDMI, micro USB  a využít lze GPS a slot pro karty microSD. Pohon zajišťuje akumulátor s kapacitou 5910 mAh. Iconia Tab 10 se prodává za cenu od 4 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení