Menu

Dva nové All-in-One desktopy pro firmy

25.07.2012 09:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dva nové All-in-One desktopy pro firmy

Dva nové All-in-One desktopy pro firmy | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila dva nové All-in-One (AIO) počítače z řady ThinkCentre Edge. Nabízí vysoký výkon a kompaktní rozměry. Ušetří až 70 % prostoru a hodí se tedy pro kanceláře nebo malé a střední podniky, které potřebují výkonné a prostorově nenáročné počítače.

 

ThinkCentre Edge E92z s 21,5palcovým širokoúhlým Full HD displejem je vhodný pro grafická studia, ateliéry, návrhářské kanceláře. Najdete v něm výkonné procesory (až Intel i7 Quad Core), až 16 GB DDR3 paměti a volitelnou 2GB diskrétní grafiku AMD Radeon. Volitelně můžete počítač vybavit Blu-ray DVD mechanikou. K dispozici je HDMI rozhraní, Wi-Fi a zabudovaná webová kameřa.

 

20palcový ThinkCentre Edge E72z je kompaktnější. Podobně jako ThinkCentre Edge E92z je i tento model vybaven moderními technologiemi včetně procesorů až Intel i5 Quad Core a 8 GB DDR3 paměti. Technologie Lenovo Enhanced Experience 3.0 pro Windows 7 zaručuje podle výrobce až o 40 procent rychlejší start operačního systému než u počítačů s operačním systémem Windows 7 bez této certifikace. K All in One počítačům se dodává voděodolná klávesnice, která se zasouvá pod displeje.

ThinkCentre Edge E92z bude k dispozici na českém trhu od srpna za cenu od 14 380 Kč bez DPH. Cena ThinkCentre Edge E72z bude začínat na 9 870 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení