Menu

Dvojnabíječka do auta

15.08.2013 13:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dvojnabíječka do auta

Dvojnabíječka do auta | foto: CHIP

Varta uvádí nabíječku USB Chager Car Set, díky které lze v automobilu nabíjet dvě USB zařízení z jedné zásuvky. Součástí dodávky jsou konektory Mini USB, mikroUSB a starší 30pinový Apple. Užitečná drobnost má stát 249 Kč.

 

 

 

Řešíte potřebu dobíjení rozličných zařízení na cestách v autě? praktickým pomocníkem může být nabíječka Varta USB Chager Car Set. Zařízení stačí zapojit do napájení v autě (12 V) a jednoduše máte k dispozici 2x USB port. Spektrum zařízení, které je tak možné nabíjet je široké. Navíc díky dvěma konektorům zvládne Car Set poskytovat energii pro dvě zařazení najednou. V základním balení jsou přiloženy adaptéry Mini USB, Mikro USB a Apple (30 Pin konektor). Zařízení s akumulátory běžné kapacity dokáže podle výrobce Varta USB Charger Car Set nabít za 2-3 h. Na nabíječku se vztahuje standardní 3letá záruka a prodává se za doporučenou koncovou cenu 249 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení