Menu

Dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba

20.05.2019 16:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba

Dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba | foto: CHIP

První notebooky značky dynabook budou na evropském trhu představeny během letošního roku. Dynabook současně přebírá v souvislosti s rebrandingem společnosti Toshiba Client Solutions Europe veškeré závazky vůči uživatelům související s vlastnictvím a používáním notebooků Toshiba, včetně garance mimořádných záruk.

Společnost Dynabook Europe oznamila, že během letošního roku uvede na evropský trh první notebooky své značky. Počítače Dynabook navážou technologie Toshiba. Dynabook zároveň oznamuje, že přebírá záruční i pozáruční servis všech modelových řad notebooků Toshiba, včetně služeb souvisejících s prodlouženou záruční dobou spojenou se servisem u zákazníka a také mimořádné „Záruky spolehlivosti“ vybraných modelů Toshiba, která zaručuje, že v případě závady způsobené výrobní vadou během prvního roku od zakoupení získá uživatel kromě záruční opravy také celou kupní cenu zpět (v souladu s podrobnými podmínkami služby). To platí jak pro přístroje pořízené v minulosti, tak i pro stávající notebooky Toshiba zakoupené během letošního roku, které jsou na Evropském trhu k dispozici.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení