Menu

E-mailové schránky s vlastní doménou zdarma

28.06.2018 10:17 | Pavel Trousil + Přidat komentář
E-mailové schránky s vlastní doménou zdarma

E-mailové schránky s vlastní doménou zdarma | foto: CHIP

Email Profi od Seznam.cz umožní lidem pořízení firemní e-mailové schránky s vlastní doménou zcela zdarma.

Seznam.cz  spustil službu Email Profi, díky které mohou lidé využívat zdarma e-mailové adresy s doménou vlastních internetových stránek. Pro živnostníky a drobné či střední podnikatele Email Profi představuje možnost mít e-mail určený k profesionální obchodní komunikaci, a to ve známém prostředí Seznam.cz Emailu. Služba má novou podobu administračního rozhraní a také řadu nových funkcí. Nechybí ale ani ty, na které jsou již uživatelé Seznam.cz Emailu zvyklí, jako pokročilá ochrana před spamem nebo podpora v českém jazyce. Díky aplikaci Seznam.cz Email.cz je dostupná i verze pro mobilní telefony.

Seznam.cz jako vůbec první technologická firma v Česku nabízí Email Profi, tedy e-mail s doménou vlastních internetových stránek, zcela zdarma. Již před dvěma lety firma uvedla službu Email na vlastní doméně s možností přenést ji do rozhraní Seznamu a zakládat jejím prostřednictvím e-mailové adresy, které pak lze používat přímo v prostředí Seznam.cz Emailu.

Produktová novinka Email Profi navazuje na službu Email na vlastní doméně a zároveň nabízí novou podobu administračního rozhraní a také nové funkce. První z nich je neomezené množství adres, které lze pod připojenou doménou založit. S tím také souvisí neomezený datový prostor, který již Seznam.cz Email nabízí u všech schránek. Druhou inovací jsou virtuální adresy a možnost vytváření skupin takovýchto příjemců.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení