Menu

Emos uvádí nové BT reproduktory do každého počasí

20.11.2018 07:47 | Milan Loucký + Přidat komentář
Emos uvádí nové BT reproduktory do každého počasí

Emos uvádí nové BT reproduktory do každého počasí | foto: CHIP

Rostoucí poptávka po přenosných reproduktorech se odráží také na nabídce renomovaných značek. Česká společnost Emos potvrzuje svou strategii rozšiřovat svou nabídku spotřební elektroniky a uvádí na trh zbrusu nové bluetooth reproduktory s vychytaným designem a parametry.

V nabídce se nyní objevily čtyři řady – praktický a kompaktní Freestyler, designový a lehký Tiffy, extrémně odolný a výkonný Boomer a prémiový Soundboss s možností spárování do podoby stereo výstupu. Všechny reproduktory se vyznačují vysokou odolností, praktickou velikostí a nadprůměrným výkonem. Jsou voděodolné, takže jsou ideální pro ozvučení vašich zážitků ať už jste kdekoli.

Praktická je rovněž možnost použití reproduktorů jako handsfree například při jízdě v automobilu. U nejvyšších tříd Boomer a Soundboss rovněž potěší vysoká výdrž: až 20 respektive 25 hodin hudby. Bluetooth reproduktory Emos jsou syntézou těch nejlepších parametrů a jednoznačným favoritem pro atraktivní vánoční dárek nejen pro teenagery.

Více na: www.emos.cz/BTspeakery

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení