Menu
CHIP Speedtest

Emos uvádí nové BT reproduktory do každého počasí

20.11.2018 07:47 | Milan Loucký + Přidat komentář
Emos uvádí nové BT reproduktory do každého počasí

Rostoucí poptávka po přenosných reproduktorech se odráží také na nabídce renomovaných značek. Česká společnost Emos potvrzuje svou strategii rozšiřovat svou nabídku spotřební elektroniky a uvádí na trh zbrusu nové bluetooth reproduktory s vychytaným designem a parametry.

V nabídce se nyní objevily čtyři řady – praktický a kompaktní Freestyler, designový a lehký Tiffy, extrémně odolný a výkonný Boomer a prémiový Soundboss s možností spárování do podoby stereo výstupu. Všechny reproduktory se vyznačují vysokou odolností, praktickou velikostí a nadprůměrným výkonem. Jsou voděodolné, takže jsou ideální pro ozvučení vašich zážitků ať už jste kdekoli.

Praktická je rovněž možnost použití reproduktorů jako handsfree například při jízdě v automobilu. U nejvyšších tříd Boomer a Soundboss rovněž potěší vysoká výdrž: až 20 respektive 25 hodin hudby. Bluetooth reproduktory Emos jsou syntézou těch nejlepších parametrů a jednoznačným favoritem pro atraktivní vánoční dárek nejen pro teenagery.

Více na: www.emos.cz/BTspeakery


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.