Menu

Epson EH-TW550

11.09.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Epson EH-TW550

Epson EH-TW550 | foto: CHIP

Štíhlé tělo projektoru EH-TW550 je poměrně lehké, takže není problém přenášet jej např. mezi pokoji nebo si ho vzít ke kamarádovi na herní turnaj. Díky manuální horizontální a automatické vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení je instalace projektoru navíc vcelku snadná.

Technologie 3LCD od společnosti Epson, stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup dosahující až 3 000 lumenů a kontrastní poměr 5000:1 zaručují, že černá je hlubší, barvy jsou přirozenější a každý detail je reprodukován přesněji. Barvy lze optimalizovat pro hraní pomocí speciálního „herního“ režimu. Ke sledování filmů a jiného obsahu jsou k dispozici i další barevné režimy.

Funkce rozdělení projekční plochy projektoru umožňuje sledování dvou různých zdrojů zároveň – ideální pro průběžnou kontrolu sportovních výsledků uprostřed zápasu nebo brouzdání televizními kanály.

Projektor EH-TW550 je kompatibilní se samostatně prodávanými radiofrekvenčními 3D brýlemi s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.  Model bude dostupný od prosince 2012.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení