Menu

Epson Moverio BT-200: lehké průhledové chytré brýle

07.01.2014 12:55 | Michal Bareš + Přidat komentář
Epson Moverio BT-200: lehké průhledové chytré brýle

Epson Moverio BT-200: lehké průhledové chytré brýle | foto: CHIP

Epson představil novou generaci binokulárních chytrých brýlí s hmotností 88 gramů, rozlišením qHD, integrovanou kamerou, gyroskopem, GPS, akcelerometrem, 1,2GHz procesorem, 8 GB interní paměti a bezdrátovým připojením. Budou stát 699 Eur.

epson-moverio-bt-200-nahled

Epson Moverio BT-200

Binokulární průhledné chytré brýle Moverio BT-200 váží jen 88 g a jsou tak o 58 % lehčí než předcházející model BT–100. Brýle lze používat nejen jako platformu pro spotřebitelské aplikace, ale také jako profesionální vizuální nástroj v oblastí školení, logistiky, vědy, lékařství, zabezpečení, vzdělání atd. Brýle poskytují uživatelům obraz o vnímané velikosti až 812 cm v rozlišení qHD. Umožňují nejen maximální využití většiny aplikací rozšířené reality, ale pomocí nich můžete také sledovat 2D a 3D filmy s integrovaným zvukem Dolby Digital Plus. K ovládání aplikací slouží vícedotykový trackpad. O hladký chod se stará 1,2GHz dvoujádrový procesor a podle výrobce vydrží pracovat na baterie až  šest hodin.

Brýle pracující na systému Android 4.0.4 se mohou připojit k internetu přes rozhraní Wi-Fi a lze tak do nich přímo stahovat aplikace, které se ukládají do 8GB interní paměti. Prostřednictvím SD karty lze úložnou kapacitu rozšířit až o 32 GB. Brýle BT-200 je možné připojit i k jiným zařízením, včetně chytrých telefonů, a to pomocí rozhraní Bluetooth 3.0, DLNA a Miracast. Podle výrobce se budou prodávat od května letošního roku za ekvivalent ceny 699 Eur.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  chytre bryle

  dobry vecer cital sem vas inzerat kde by sem koupil chytre bryle moverio bt 200 za 14000 kc kde by jemohl koupi a chci se zeptat maji aj zoon dekuji pan hunka

  Reagovat na komentář

  chytre bryle

  dobry vecer cital sem vas inzerat a chtel by se zeptat kde by sem mohl koupit bryle moverio bt 200 cena je 14000 kc chtel by se zeptat ma to aj zoon dekuji pan hunka

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení