Menu

Facebook: vytvořte si záložky

22.02.2019 13:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Facebook: vytvořte si záložky

Facebook: vytvořte si záložky | foto: CHIP

Vyhledat něco, co vás zaujalo, zpětně na Facebooku je zdlouhavé a někdy téměř nemožné. Můžete si ale udělat záložky.

Z webového prohlížeče jste patrně zvyklí si dělat záložky na zajímavé stránky. Pokud si takovouto záložku uděláte ve Facebooku, kde vás třeba zaujal nějaký příspěvek, ke kterému se chcete vrátit, zobrazí se pouze stránka Facebooku. A vyhledat něco zpětně na celém Facebooku je zdlouhavé. Naštěstí i Facebook umožňuje vytvoření záložek na zajímavé články, fotografie nebo videa. U příspěvku, ke kterému se chcete vrátit, najdete vpravo ikonu tří teček. Klikněte na ni a z nabídky vyberte »Uložit příspěvek«.

facebook-nahled

Podobně to funguje i u fotografie nebo u videa (»Uložit video«). Pokud se chcete k uloženým příspěvkům vrátit, v nabídce Facebooku po levé straně najdete položku »Uložené«. Ze seznamu uložených můžete příspěvky také snadno sdílet dalším uživatelům pomocí »Sdílet« a můžete je z tohoto seznamu mazat po kliknutí na tři tečky u příspěvku, kde najdete »Zrušit uložení«. V mobilní verzi Facebooku najdete uložené příspěvky pod ikonou tří pruhů vpravo nahoře, buď hned, nebo pod »Zobrazit další«.

face-uloz-nahled

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení