Menu

Filmový skener s možností oprav poškozených fotek

22.08.2013 08:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Filmový skener s možností oprav poškozených fotek

Filmový skener s možností oprav poškozených fotek | foto: CHIP

Nový skener Epson Perfection V550 Photo automaticky opravujte poškozené filmy a naskenované obrázky (odstraňuje prach a škrábance) a umožňuje je ukládat rovnou na sociální sítě, nebo do cloudových úložišť.

Společnost Epson oznámila uvedení nového fotografického skeneru, který dává uživatelům možnost naskenovat fotografie a nahrát je přímo na sociální sítě, weby pro sdílení fotografií nebo jiné služby cloudových úložišť. Fotografický skener Perfection V550 Photo využívá technologii Digital ICE, která z poškozených filmů odstraňuje prach a škrábance. Jedná se o skener vhodný pro milovníky fotografií, kteří chtějí vylepšit svoji fotografickou sbírku.

Tento fotografický skener se vyznačuje rozlišením 6 400 dpi, optickou hustotou 3,4 Dmax a vestavěnou jednotkou pro snímání průhledných předloh. Dokáže skenovat širokou řadu médií – od standardních fotografií, novin nebo letáků formátu A2 (díky softwaru Software ArcSoft Scan "n" Stitch Deluxe) až po filmové pásy, diapozitivy v rámečku nebo filmy středního formátu. Skener má 4 tlačítka – spuštění, kopírování, skenování do e-mailu nebo formátu PDF jedním stisknutím. Software pro optické rozpoznávání znaků (OCR) umožňuje snadnou úpravu naskenovaného textu.

Model Perfection V550 Photo bude k dispozici od září 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 6058 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení