Menu

Fitbit Versa - chytré hodinky pro všechny

13.03.2018 15:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Fitbit Versa - chytré hodinky pro všechny

Fitbit Versa - chytré hodinky pro všechny | foto: CHIP

Nejlehčí chytré hodinky společnosti Fitbit nabízí podle výrobce moderní design, funkce pro zdraví a kondici a výdrž baterie 4 a více dní na jedno nabití. Stojí 200 Eur.

Společnost Fitbit představila nový model chytrých hodinek Fitbit Versa. Nabízejí pohodlný design a nový displej, který zjednodušuje přístup k informacím o zdraví a kondici. Vylepšené funkce, mezi které patří například nepřetržité monitorování srdečního tepu, tréninky přímo na displeji hodinek a monitorování spánkových fází, budou nově doplněny o možnost rychlých odpovědí pro uživatele s operačním systémem Android a hudbu uloženou přímo v hodinkách Fitbit Versa. To vše při minimálně 4denní výdrži na jedno nabití. Chytré hodinky Fitbit Versa jsou od dnešního dne v předprodeji za cenu 199 EUR s celosvětovou dostupností v průběhu dubna 2018. Fitbit Versa bude možné doplnit o stylové příslušenství, kterým můžete změnit vzhled ke každému outfitu a aktivitě.

 fitbit-versa-inboxse-nahled

Každodenní společník pro zdraví, kondici a wellness

Fitbit Versa vstupují do prodeje s operačním systémem Fitbit OS 2.0, který je určen pro chytré hodinky společnosti Fitbit, včetně nové zjednodušené obrazovky se souhrnem informací o zdraví a kondici, která přináší to nejlepší z mobilní aplikace včetně:

  • Statistiky na obrazovce : Snadné sledování denní a týdenní statistiky o zdraví a kondici, historii aktivit, srdeční tep, souhrn cvičení, motivační zprávy, tipy a triky a denní vedení – to vše přímo na zápěstí.
  • Více přizpůsobení v průběhu času : Upozornění, oslavy, zapisování, poznatky, souhrn spánku a výzvy mezi přáteli, to vše založeno na datech uživatele.

 fitbit-versa-lifestyle-classic-white-surfboardcloseup-nahled

Fitbit Versa nabídnou také tradiční funkce pro zdraví a kondici:

  • Personalizované vedení v oblasti kondice : Vylepšené 24/7 PurePulse monitorování srdečního tepu, Fitbit Coach cvičení přímo na obrazovce,  15 a více druhů cvičení, připojení k GPS mobilního telefonu, monitorování plavání, vodotěsnost do 50 metrů a automatické zaznamenávání aktivit.
  • Kontrola zdraví a wellness : Monitorování spánkových fází pro zjištění kvality spánku, monitorování Cardio Fitness Level, připomenutí pohybu pro zlepšení pohybu po celý den. SpO2 senzor otevírá potenciál pro monitorování důležitých zdravotních indikátorů v budoucnu, například spánkové apnoe.

 fitbit-app-android-pr-female-health-analysisdetail-nahled

Základní chytré funkce, které pomohou zjednodušit život

Fitbit Versa nabízejí řadu chytrých funkcí, které pomohou se správou celého dne a rychlým přehledem potřebných informací. Mezi ty patří:

  • Upozornění a rychlé odpovědi : Oznámení aplikací, hovorů, kalendáře a texových zpráv z telefonu přímo na zápěstí. Uživatelé Androidu nyní mají možnost využít přednastavené rychlé odpovědi a také si vytvořit své vlastní pro SMS zprávy a další komunikační aplikace (přijde brzy).
  • Hudba přímo na zápěstí : Poslech hudby bez nutnosti mít u sebe telefon s využitím bluetooth sluchátek jako jsou například Fitbit Flyer. Vlastní playlisty a Flow v aplikaci Deezer    a přes 300 skladeb uložených přímo v zařízení.
  • Aplikace a motivy ciferníku : Možnost personalizace zařízení díky řadě aplikací a motivů ciferníku ve Fitbit App Gallery. K nalezení jsou zde aplikace společnosti Fitbit a Fitbit Labs, ale také známé aplikace jako E*Trade, Flipboard, Hue Lights, Nest, Starbucks, Strava, Surfline, United Airlines, Weather a Yelp. The Fitbit App Gallery obsahuje přes 550 aplikací a motivů ciferníku dostupných již dnes a vývojáři již pracují na dostupnosti pro Fitbit Versa.
  • Fitbit Labs : Iniciativa v oblasti výzkumu a vývoje, která byla představena v loňském roce a je zaměřena na urychlení inovací. Fitbit Labs přináší novou aplikaci Parent, která pomáhá rodičům s kontrolou nad jejich dítětem. Zapisováním dat jako jsou kojení, výměna plenek a nálada přímo na zápěstí, mohou noví rodiče lépe porozumět spojitosti mezi spánkem a náladou svého dítěte a postupně tak budovat zdravou rutinu pro své zdraví a zdraví svého dítěte.iv
  • Broad compatibility : Hodinky Fitbit Versa jsou podporovány napříč platformami Android, iOS a Windows a jsou tak kompatibilní s většinou chytrých telefonů.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení