Menu

Flash disk s kapacitou 1 TB

08.01.2013 13:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Flash disk s kapacitou 1 TB

Flash disk s kapacitou 1 TB | foto: CHIP

Kingston Digital Europe oznámila uvedení USB flash disku DataTraveler HyperX Predator 3.0 s kapacitou 512 GB a během prvního čtvrtletí tohoto roku by se měla objevit i verze 1TB. Podle výrobce dosahuje rychlosti čtení až 240 MB/s a rychlosti zápisu 160 MB/s. Disk má rozměry 72 x 27 x 21 mm.

 

 

 

Disk DataTraveler HyperX Predator 3.0 splňuje specifikace rozhraní USB verze 3.0. Pouzdro je vyrobeno ze slitiny zinku zaručující vynikající kvalitu a odolnost proti nárazu. Disk DataTraveler HyperX Predator 3.0 se dodává s kroužkem na klíče s logem Kingston a řetízkem HyperX. Samozřejmě je zpětně kompatibilní s rozhraním USB verze 2.0, ale při připojení k tomuto staršímu portu dosahuje nižších rychlostí 30 MB/s (čtení i zápis). Na disk se vztahuje pětiletá záruka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení