Menu

Flash pamět EFD 3D NAND pro využití v auto průmyslu

30.10.2018 18:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Flash pamět EFD 3D NAND pro využití v auto průmyslu

Flash pamět EFD 3D NAND pro využití v auto průmyslu | foto: CHIP

Nová paměť Western Digital iNAND AT EU312 UFS EFD reaguje na potřeby automobilového průmyslu a přináší vyšší spolehlivost, výkon i kapacitu.

Společnost Western Digital Corporation rozšiřuje svoji nabídku vysoce výkonných a odolných pamětí EFD pro využití v automobilovém průmyslu například při rozvoji autonomních vozidel nebo asistenčních systémů ADAS. Nová paměť Western Digital iNAND AT EU312 EFD využívá rozhraní UFS 2.1, poskytuje vyšší kapacitu a až 2,5násobný výkon ve srovnání s předchozími produkty na platformě e.MMC. Současně nová paměť garantuje vysokou kvalitu a spolehlivost, kterou vyžaduje automobilový průmysl.

Digitálně propojená vozidla potřebují rychlá a spolehlivá datové úložiště. Nároky na vyšší kapacitu rostou s tím, jak roste objem generovaných dat, potřeba jejich analýzy a přístup k nim. Velký objem dat je generován a zpracováván v aplikacích infotainmentu, v prostředí map, navigací, telematiky, aplikacích ADAS, rozšířené reality a v dalších pokročilých aplikacích využívaných v současných i budoucích automobilech. Paměť Western Digital iNAND AT EU312 EFD je navržena pro práci v prostředí V2X přímo ve vozidle ale i v systémech související infrastruktury, které neustále generují a přenášejí data pro offline analýzu a analýzu v reálném čase.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení