Menu

Flexibilní počítač FLEX 3

17.01.2015 15:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Flexibilní počítač FLEX 3

Flexibilní počítač FLEX 3 | foto: CHIP

Lenovo FLEX 3 nyní přichází s pantem, který umožňuje přetočit dotykový displej zcela o 360°, takže jej uživatelé mohou používat jako tablet. 

lenovo-flex-3-stan-nahled

Lenovo FLEX ve verzi 3 nabízí uživatelům větší flexibilitu. Mohou sledovat film v režimu Stan, prohlížet si fotografie v režimu Stojánek, číst v režimu Tablet nebo psát v režimu Notebook.

lenovo-flex-3-stojanek-nahled

Tenký a lehký konvertibilní FLEX 3 nabízí výkon až 5. generace procesorů Intel Core i7 v případě 14 a 15palcových modelů, procesory Pentium u 11palcového modelu, a jsou vybaveny až 1 TB úložného prostoru. S HD displejem s rozlišením 1366×768 bodů v 11, 14 nebo 15 palcové velikosti (nebo až FHD u 14palcových a 15palcových provedení), se stereo reproduktory a Dolby Home Theatre poskytuje FLEX 3, který běží na Windows 8.1 Update, jak dobrý zvuk, tak i vizuální zážitky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení