Menu

Galaxy Buds Live: Samsung představil nová True Wireless sluchátka

18.08.2020 12:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Galaxy Buds Live: Samsung představil nová True Wireless sluchátka

Galaxy Buds Live: Samsung představil nová True Wireless sluchátka | foto: CHIP

Jihokorejský výrobce představil nejnovější generaci svých sluchátek Galaxy Buds, nyní s rozšířením názvu Live. Sluchátka True Wireless disponují aktivním potlačením hluku a také by měla vydržet delší dobu bez dobití.

Aktualizovaná sluchátka Galaxy Buds Live jsou provedená ve tvaru fazolí, aby se lépe přizpůsobila tvaru ucha. Přesto jsou vybavena vzduchovým kanálem pro optimální vyrovnávání tlaku. Okolní hluk by měl být odfiltrován díky technologii Active Noise Cancelling. Díky třem mikrofonům (Galaxy Buds Live jsou první bezdrátová sluchátka do uší se třemi mikrofony, standardně bývají dva, často i jen jeden) by měla být zajištěna výrazně lepší kvalita při volání. Pomáhají ale také při aktivním potlačení šumu.

Samsung Galaxy Buds Live: skuteční vytrvalci

galaxybudslive2

Nová generace True Wireless sluchátek od Samsungu, Galaxy Buds Live. | Zdroj: Samsung

Podle informací Samsungu je doba provozu sluchátek šest hodin. Je to díky vestavěným akumulátorům s kapacitou 60 mAh. Kromě toho mohou běžet až 16 hodin s připojením na přenosné nabíjecí pouzdro s integrovaným akumulátorem 472 mAh. To vše s aktivním potlačením hluku.

Sluchátka budou k dispozici od 21. srpna za doporučenou maloobchodní cenu 5 499 Kč. K dostání budou v černé, bílé a bronzové barvě.

Skvělé vybavení, zvuk stále nejistý

Na design si u Galaxy Buds Live zvyknete rychle. V testech zvuku sluchátka Galaxy fungovala vždy celkem dobře, ale nikdy se neumístila na vrcholu žebříčku. Díky aktivnímu potlačení hluku, třem mikrofonům a mnoha dalším zajímavostem včetně dotykového ovládání budou jistě aspirovat na umístění v top 5. Na výsledky testu zvuku si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

mohlo by vás také zajímat: test gogen tws mate – univerzální bezdrátová sluchátka za rozumnou cenu

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení