Menu

Galaxy S21 FE: bude Samsung muset zastavit produkci jednoho typu smartphonu?

17.06.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Galaxy S21 FE: bude Samsung muset zastavit produkci jednoho typu smartphonu?

Galaxy S21 FE: bude Samsung muset zastavit produkci jednoho typu smartphonu? | foto: HiHideo/Foter

Na nový model Samsung Galaxy S21 FE si zákazníci budou pravděpodobně muset ještě nějakou dobu počkat. Podle dobře informovaných zdrojů společnost Samsung výrobu smartphonů zastavil.

V současné chvíli kolují na internetu fámy o novém modelu Galaxy S21 FE. Podnětem k nim byla informace na serveru ETNews, podle níž Samsung musel výrobu nového modelu zastavit. Problémy údajně způsoboval akumulátor, který navíc neodpovídal tomu, co Samsung pro nový model zamýšlel. Zpráva ovšem byla mezitím z internetu stažena.

To by mohlo být náznakem, že ne všechny uvedené informace byly správné. Ozvali se ale i další dobře informovaní uživatelé a zdroje, které popisovaly stejný problém. Zákazníci proto mají ohledně modelu Galaxy S21 zatím dost velké nejasnosti.

Galaxy S21 FE: objeví se nový smartphone i přes avizované problémy?

galaxys21fe

Řada FE je levnou variantou vlajkových smartphonů výrobce Samsung. Zde stávající model S20 FE | Zdroj: trankhaikiet604/Foter

Informátoři a zasvěcené zdroje mimo jiné také tvrdí, že chybí součástky pro akumulátor, nebo že si potřebné čipy pro výrobu smartphonů Samsung rezervoval u jiných dodavatelů. Samsung údajně měl také odložit čipy pro skládací modely smartphonů, Fold 3 a Z Flip 3. Některá prohlášení už byla z Twitteru smazána, což tyto teorie příliš nepotvrzuje.

V tuto chvíli se očekává, že Galaxy S21 FE uveden bude. Jen se to posune na pozdější termín. Odklad může být v délce jednoho až dvou měsíců, jak odhaduje Bloomberg.com ve svém příspěvku s názvem "Samsung Says No Decision on Halting Production of Budget Phone". Další velká prezentační akce Samsungu je plánována na 3. srpna. Je tedy možné, že model S21 FE výrobce představí až v zimě.

Samotný Samsung prozatím žádnou z informací, o kterých se spekuluje v souvislosti s Galaxy S21 FE, nepotvrdil.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.