Menu

GALAXY S4 zoom míří do prodeje – bude stát 11 799 Kč

23.07.2013 08:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
GALAXY S4 zoom míří do prodeje – bude stát 11 799 Kč

GALAXY S4 zoom míří do prodeje – bude stát 11 799 Kč | foto: CHIP

Začátkem června představila společnost Samsung Electronics GALAXY S4 zoom. V tomto týdnu začíná jeho prodej na českém trhu. Doporučená maloobchodní cena nového zařízení, které kombinuje nejnovější chytrý telefon GALAXY S4 s pokročilými schopnostmi v oblasti fotografování, je stanovena na 11 799 Kč s DPH.

Nový majitel GALAXY S4 zoom získá dva přístroje v jednom těle – chytrý telefon a 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 10násobným optickým zoomem a xenonovým bleskem. Kompaktní GALAXY S4 zoom nabízí ve své třídě nejlepší 10násobný optický zoom, který ve spojení s BSI CMOS snímačem s rozlišením 16 Mpx umožňuje pořizovat kvalitní fotografie. Integrovaný optický stabilizátor pomáhá navíc udržet objektiv v klidu. Podrobnosti o zařízení najdete ve starším článku na našem webu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení