Menu

Galaxy Z Fold 3: první renderované snímky nového skládacího smartphonu společnosti Samsung

08.07.2021 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Galaxy Z Fold 3: první renderované snímky nového skládacího smartphonu společnosti Samsung

Galaxy Z Fold 3: první renderované snímky nového skládacího smartphonu společnosti Samsung | foto: Samsung Galaxy Z Fold 2

S modelem Galaxy Z Fold 3 chce Samsung dále rozvíjet svou řadu skládacích smartphonů. První fotografie nyní naznačují design nové skládací vlajkové lodi. Zde se dozvíte, co nový model od společnosti Samsung nabízí.

Společnost Samsung údajně už s prodejci jedná o tom, že v srpnu uvede na trh svůj nový model smartphonu Galaxy Z Fold 3, a to společně s modely Galaxy S21 FE a Galaxy Z Flip 3. Informoval o tom jihokorejský web "Yonhap". Portál "91Mobiles" minulou středu zveřejnil první renderované snímky modelu Z Fold 3, které údajně pocházejí od důvěrného zdroje ze společnosti Samsung.

Podle obrázků se skládací smartphone bude dodávat ve třech různých barevných variantách: k dispozici bude černá, námořnicky zelená a zbrusu nová varianta s růžovým gradientem. Všechny tři barvy by měly být v matném provedení. Jednou z novinek je vynechání klasické vnitřní kamery. Místo toho bude selfie pořizovat fotoaparát, neviditelně skrytý pod displejem (UDC).

Samsung Galaxy Z Fold 3 nabízí několik novinek

galaxyzfold3

První obrázky ukazují vzhled nového modelu skládacího smartphonu Samsung Galaxy Z Fold 3. | Zdroj: 91Mobiles

Hlavní fotoaparát je stejně jako u předchůdce s třemi objektivy a bleskem, přičemž uspořádání je v řadě pod sebou. Objektivy jsou však méně výrazné než u modelu Fold 2. Snímač otisků prstů a tlačítko hlasitosti jsou na pravé straně smartphonu. Na levé straně je místo pro kartu SIM.

Podle informací 91Mobiles má být Samsung Galaxy Z Fold 3 vybaven skládacím 7,55palcovým hlavním displejem a 6,23palcovým vnějším displejem. Podporováno má být i vlastní pero pro mobilní telefony Samsung S Pen, ale přihrádka pro jeho uložení není na obrázcích vidět. Špičkový procesor Exynos 2100 by mohl poskytnout dostatečný výkon a smartphone by měl být v každém případě schopen surfovat v síti 5G.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení