Menu

Galerie v obývacím pokoji

08.04.2019 11:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Galerie v obývacím pokoji

Galerie v obývacím pokoji | foto: CHIP

Nový režim Ambient televizorů QLED od společnosti Samsung dokáže proměnit obývací pokoj v uměleckou galerii. Nová funkce umožňuje prezentovat světoznámá umělecká díla i personalizovaný obsah.

Nová modelová řada QLED televizorů Samsung pro rok 2019 nabídne novou verzi režimu Ambient umožňujícího i při vypnutém televizoru zobrazovat na obrazovce oblíbené fotografie, dekorativní zátiší nebo režim hodin.

magic-screen-2-nahled

Při přípravě nového režimu Ambient a jeho uvedení na trh spolupracovala společnost Samsung s talentovanými umělci, díky nimž získají spotřebitelé příležitost zútulnit a zkultivovat své domovy. V rámci nového režimu Ambient spojila se společností Samsung svoje síly například Tali Lennoxová, modelka a umělkyně, která se prosadila zejména v módním průmyslu, ale proslavila se také svými abstraktními olejomalbami. Režim Ambient nabídne také díla nizozemské umělecké dvojice Scholten & Baijings, která vytvořila sbírku různých domácích uměleckých předmětů zahrnující například výrobky z porcelánu či textilu v elegantních barvách i vzorech.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení