Menu

Gamee – česká sociální síť pro hráče

09.05.2015 15:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Gamee – česká sociální síť pro hráče

Gamee – česká sociální síť pro hráče | foto: CHIP

Pokud máte rádi mobilní hry a rádi hrajete společně s kamarády, mohla by vás zaujmout nová herní sociální síť Gamee, kterou vyvinuli čeští vývojáři a od konce dubna je zdarma k dispozici pro české uživatele. 

gamee-1-nahled

Gamee je nový typ sociální sítě – místo „selfies“, seznamování nebo klasického chatování na vás čekají jen hry. Ty můžete hrát společně s vašimi přáteli, kteří si Gamee také nainstalují. Navzájem porovnáváte svá skóre nebo sledujete, kdo koho porazil. Full aplikace dostupná pro Android i iOS je k dispozici zdarma.

gamee-iphone-nahled

V nabídce Gamee najdete zábavné mini hry od arkádových, přes rychlé skákačky, až po logické hry, včetně několika oblíbených retro her na principu známého Tetrisu nebo nestárnoucího „hada“. Nechybějí tu ani závody aut, létající tučňák nebo vesmírná střílečka. Gamee nabízí v současnosti 11 her, každý druhý týden pak podle tvůrců přibude hra nová.

Na Gamee najdete žebříčky skóre a možnost ukládat vlastní profil, kde každý schraňuje informace o svých oblíbené hrách a přehled o dosažených výsledcích. Za projektem stojí Božena Řežábová, která je již od dětství milovnicí her. Dříve působila jako senior manažerka v Ogilvy nebo Google. Stála také například za vznikem projektu Bezrealitky.cz. 

Hry vyvíjí tým Gamee ve spolupráci s dalšími herními vývojáři, kteří mají zájem uveřejnit svoji hru na této platformě. Jedná se o jedinou mobilní aplikaci tohoto druhu a hlavně, což potěší mladé hráče, je kompletně zdarma. Podrobnosti se dozvíte na gameeapp.com, můžete se podívat na ukázkové video a stáhnout si aplikaci pro Android a iOS

gamme1-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení