Když vám Windows zcela spadnou: nezoufejte, jsou metody, jak je znovu postavit na nohy
Ať už jde o hardwarovou závadu nebo chyby softwarových aktualizací, k pádům Windows a…
George umí potvrzovat platby otiskem | foto: CHIP
Mobilní aplikace George České spořitelny umožňuje nově potvrzování plateb v mobilu pomocí otisku prstu či scanu obličeje.
Klienti Spořitelny, kteří pro potvrzování plateb v Georgi používají aplikaci George klíč, mohou nyní platby potvrzovat prostřednictvím otisku prstu či scanu obličeje. George klíč již používá 130 tisíc klientů Spořitelny, tedy více než třetina ze všech uživatelů mobilního bankovnictví. Biometrické přihlašování do mobilní aplikace George spustila Spořitelna v květnu 2018.
„Z více než půl milionu klientů Spořitelny, kteří používají mobilní aplikaci George, jich biometrické přihlášení využívá třetina. Předpokládáme, že nárůst biometrického potvrzování plateb mezi uživateli aplikace George klíč bude podobný,” říká Filip Zeman a dodává: „Díky biometrickému potvrzování plateb a aplikaci George klíč obecně již klienti nemusí složitě opisovat kódy z SMS zpráv a potvrzování plateb v mobilu je tak jednodušší a bezpečnější.”
Biometrické potvrzování plateb mohou využívat všichni uživatelé mobilní aplikace George klíč, nicméně chtějí-li pro potvrzování plateb používat šestimístný PIN jako doposud, mohou tak činit i nadále. Používání biometrie není povinné, uživatelé si mohou tuto funkcionalitu vypnout v sekci Nastavení George klíč.
Ať už jde o hardwarovou závadu nebo chyby softwarových aktualizací, k pádům Windows a…
Pokud systém Windows 11 náhle přestane rozpoznávat Bluetooth zařízení, může to mít různé…
"Hay soup" nebo "Timballo of aubergines" – s podobnými nabídkami se můžete setkat při svých…
Když nějaká aplikace zamrzne nebo se chcete podívat na vytížení systému či zkontrolovat…
Lidé, kteří mají srdeční implantáty, by si měli dávat pozor na různá nositelná chytrá…
Cestování časem lidstvo fascinovalo od pradávna. Nedá spát ani vědcům, kteří v posledních…
Mnoho kategorií výrobků, včetně televizorů, chytrých telefonů a tabletů, by měli být výrobci…
V první prodejně Coop v Berouně byla nasazena umělá inteligence. Má zajistit efektivnější…