Menu

Hackněte Windows a získejte odměnu

21.06.2013 06:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Hackněte Windows a získejte odměnu

Hackněte Windows a získejte odměnu | foto: CHIP

Společně s uvedením Preview verze Windows 8.1 vyhlásí Microsoft odměnu pro každého, komu se podaří v nejnovější verzi jeho operačního systému odhalit jakoukoli bezpečnostní mezeru.

Další odměny budou vypláceny za nápady na nové ochranné prvky Windows a také ze odhalení a nahlášení mezer v zabezpečení internetového prohlížeče Internet Explorer 11 Preview, který bude součástí aktualizace Windows 8.1. Podrobnosti o vyhlášených odměnách:

  • Mitigation Bypass Bounty – odměna až 100 000 USD bude vyplacena za nahlášení nových a unikátních způsobů obejití ochran vestavěných v nejnovější verzi operačního systému Windows (Windows 8.1 Preview).
  • BlueHat Bonus for Defense – odměna až 50 000 USD bude vyplacena za nápad na obranný prvek, který pomůže zablokovat techniku obcházení některého z bezpečnostních prvků nejnovější verze platformy Windows.
  • IE11 Preview Bug Bounty – odměna až 11 000 USD bude vyplacena za nahlášení kritických zranitelností prohlížeče Internet Explorer 11 Preview, který je součástí systému Windows 8.1 Preview.

Další informace jsou k dispozici na webu Microsoft Security Response Center.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení