Menu

Hanbatou streamerku týrá vlastní manžel: nadává jí a vyhrožuje, že popraví mazlíčky

19.10.2022 13:15 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Hanbatou streamerku týrá vlastní manžel: nadává jí a vyhrožuje, že popraví mazlíčky

Hanbatou streamerku týrá vlastní manžel: nadává jí a vyhrožuje, že popraví mazlíčky | foto: Karolina Grabowska / Pexels

Ani bohatství a velká sláva vám nezaručí pohodu a příjemný život. Své o tom ví snad nejznámější streamerka na platformě Twitch – Amouranth. Po nedávném streamu se totiž velmi nahlas mluví o tom, že ji zneužívá vlastní manžel.

Americká Twitch streamerka Amouranth, vlastním jménem Kaitlyn Siragusa, patří k těm nejúspěšnějším streamerům na zmíněné platformě. Její rusé vlasy, odhalený výstřih a časté vysílání z vířivky musel alespoň jednou zaregistrovat každý. Amouranth si každý měsíc přijde na 1,3 milionu dolarů (cca 35 milionů korun) jen streamováním. Podniká přitom i na dalších platformách, má YouTube kanál se skoro milionem odběratelů a také účet na OnlyFans.

Amouranth v problémech

Známá streamerka je však podle zřejmých informací obětí zneužívání svým manželem. Na nedávném streamu obvinila svého muže z toho, že ji týrá a zneužívá různými způsoby. Nutí jí neustále vysílat, když “neplní plán”, tak jí nadává a vyhrožuje, že zabije její psy. Amouranth dokonce zveřejnila textovou komunikaci mezi oběma partnery. Později ale videa z platformy Twitch smazala.

Zdroj: penguinz0 / YouTube kanál

Dle všeho to vypadá, že její manžel se snaží z úspěšné streamerky vytlačit co nejvíce peněz. Nutí ji vysílat každý den, natáčet videa na YouTube a zřejmě i zveřejňovat hanbatý obsah na platformě OnlyFans. Kromě toho prý musí vystupovat jako nezadaná, aby byla pro diváky atraktivnější. Partner má přitom přístup ke všem jejím profilům, které generují tolik peněz.

Od původního smazaného livestreamu uplynul nějaký čas a Amouranth se k problému se svým manželem již vyjádřila. Svým fanouškům poděkovala za péči, kterou ji vyjadřují a ubezpečila je, že manžel vyhledal terapeutickou pomoc a ona má tak zpět přístup ke svým bankovním (a i dalším) účtům. Nevyloučila však další postupování proti svému trýzniteli, vyjádřila totiž zájem o právní ochranu.

Zdroj: @HUN2R / Twitter, Kotaku

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení