Menu
CHIP Speedtest

Acer nabízí řešení pro učitele

23.04.2020 11:36 | Michal Bareš + Přidat komentář
Acer nabízí řešení pro učitele

Společnost Acer oznámila, že v rámci své platformy Acer for Education navázala spolupráci se společností Skooler, která se zabývá vývojem nástrojů pro vzdělávání.

V rámci tohoto partnerství rozšíří Acer for Education své portfolio vyhrazené pro školy a vzdělávací organizace o kompletní řešení, které spojí zařízení Acer, sadu Office 365 for Education a nástroje pro správu výuky od společnosti Skooler. Díky tomu může Acer podporovat školy a pedagogy v regionu EMEA tím, že jim nabídne komplexní řešení pro zefektivnění výuky pomocí nástrojů Skooler, jako je plánování (Planning), přiřazení (Assignments), hodnocení (Assessments) a klasifikace (Gradebook). Učitelé tak budou moci zlepšit svůj digitální pracovní tok, organizovat své materiály online, definovat a sdílet plány s ostatními učiteli, snadno vytvářet úkoly a zpřehlednit hodnocení žáků. Díky rodičovskému/dohledovému portálu Skooler a mobilní aplikaci mohou rodiče snadno sledovat, jak si jejich děti vedou. Nástroje Skooler Learning Management pro Microsoft Office 365 jsou určeny pro produkty Aceru s operačním systémem Windows.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení