Menu

Apple AirPods za více než 100 000 USD: tato sluchátka jsou skutečně něco extra

12.01.2021 16:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Apple AirPods za více než 100 000 USD: tato sluchátka jsou skutečně něco extra

Apple AirPods za více než 100 000 USD: tato sluchátka jsou skutečně něco extra | foto: Caviar

Nová Bluetooth sluchátka od Apple jsou o něco dražší, než podobné modely od jiných výrobců. Pokud chcete sáhnout poněkud hlouběji do své kapsy, můžete si pořídit opravdu výjimečný model, jehož specifikace dělá ze sluchátek jedinečný kus.

Podobně jako v oblasti automobilismu i u spotřební elektroniky existují tuningové firmy, které ze standardních modelů běžně dostupných na trhu dělají výjimečné exempláře. Nedávno uvedená bezdrátová sluchátka AirPods Max si vzala podobně jako už před lety v případě iPhonu do parády společnost Caviar a přetvořila je ve skutečný luxus. Výsledkem jsou sluchátka, která hledají nového majitele za skromnou cenu 108 tisíc USD.

Co tedy výjimečná AirPods max nabízejí

airpodsgold

Speciálně upravená AirPods Max jsou zcela jedinečná. | Zdroj: Caviar

Zákazníci si mohou vybrat mezi bílým a černým modelem. Více možností už nebude. Oba modely jsou jedinečné kusy, což ale není hlavní důvod jejich extrémní ceny. Velká část ušního modulu je vyrobena z 18karátového zlata, zlaté prstence jsou osazené i na čelence sluchátek. Bílé a černé prvky jsou provedené z obarvené krokodýlí kůže.

Pokud se rozhodnete pro nákup, kromě přemrštěné ceny můžete také očekávat individuální přístup. V průběhu nákupu je k dispozici osobní asistent, který vám zodpoví související otázky, a kromě garance je k dispozici také bezplatné doručení téměř kamkoliv na světě. Zda vylepšená sluchátka najdou svého majitele se teprve uvidí. Každopádně ruská firma Caviar už existuje bezmála deset let, takže už jistě svými luxusními úpravami získala pozornost nejednoho zákazníka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.