Menu
CHIP Speedtest

Barevná čtečka e-knih je na světě

22.04.2020 13:58 | Michal Bareš + Přidat komentář
Barevná čtečka e-knih je na světě

Švýcarská firma PocketBook již brzy uvede na trh první čtečku e-knih PocketBook Color s barevným e-ink displejem. Bude mít 4 096 barev a všechny výhody e-ink displejů.

Společnost PocketBook oznámila, že dokončila vývoj čtečky elektronických knih s 6palcovou barevnou obrazovkou E Ink Kaleido a v červnu nebo na začátku prázdnin ji uvede na trh. PocketBook Color se tak stane jednou z prvních čteček elektronických knih s barevnou obrazovkou založenou na technologii E Ink Print Color ePaper.

633-color-02

Díky nejnovější generaci barevné obrazovky E Ink Kaleido, která zvládne zobrazit 4 096 barev, bude displej čtečky PocketBook Color příjemný pro oči a zachovává si všechny vlastnosti typické pro displeje s technologií E Ink, jako je dlouhá výdrž na baterii. Klasický černobílý text zůstane díky rozlišení 300 dpi stejně ostrý jako u klasických černobílých čteček. Barevná e-ink čtečka bude vhodná nejen pro zobrazení časopisů, dětských knih a komiksů, ale bude na ní možné prohlížet i učebnice, návody nebo knihy o umění.

Parametry barevné čtečky mají být teprve upřesněny, pokud ale nenastane nějaká nepředvídateloná událost, má se podle výrobce začít prodávat v červnu 2020.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení