Menu

HD webkamerka na cesty

14.06.2011 08:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
HD webkamerka na cesty

HD webkamerka na cesty | foto: CHIP

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 má skládací provedení, dokáže natáčet v HD rozlišení a dodává se potřebnými kabely pro připojení.

Společnost Logitech dnes oznámila uvedení přenosné webové kamery Logitech HD Webcam C615, která umožňuje snadno provádět videohovory a zaznamenávat obraz ve vysokém rozlišení (HD) i na cestách a to na platformách PC i Mac. Webová kamera má skládací provedení vhodné pro přenášení, funkci automatického zaostřování a lze jí otáčet v rozsahu 360 stupňů.
Webová kamera Logitech HD Webcam C615 umožňuje uskutečňovat videohovory v rozlišení HD 720p přes Skype, FaceTime pro Mac, Logitech Vid HD a Windows Live Messenger, volat s obrazem je možné také pomocí Yahoo! Messenger, iChat, AOL Instant Messenger (AIM) a dalších oblíbených aplikací. Navíc lze jedním kliknutím poslat HD videoklipy a fotografie na Facebook, video můžete uploadovat i na YouTube a Twitter a snadno tak své zážitky sdílet s ostatními.
Abyste při natáčení měli volnost, dodává se tato webová kamera s prodlužovacím USB kabelem v délce 90 cm a její konstrukce umožňuje připevnit ji na stativ, takže můžete zaznamenávat video z jakékoli vyhlídky nebo místa, které se vám bude líbit.
S touto nejnovější webovou kamerou značky Logitech uživatelé mohou také snímat fotografie se softwarově rozšířeným rozlišením 8 megapixelů, zatímco vestavěná technologie Logitech Fluid Crystal pomáhá, aby video bylo plynulejší, fotografie ostřejší, aby obraz měl bohatší barvy a zvuk byl čistší i v podmínkách skutečného světa.
Očekává se, že webová kamera Logitech HD Webcam C615 bude v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 1960 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení