Menu

Herní headset nové generace Cloud Alpha

23.08.2017 10:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Herní headset nové generace Cloud Alpha

Herní headset nové generace Cloud Alpha | foto: CHIP

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, představila headset nové generace HyperX Cloud Alpha. Je to první herní headset vybavený dvoukomorovou technologií a přináší neuvěřitelnou kvalitu zvuku, díky níž budou zážitky při hraní na PC, konzolích a mobilních herních zařízeních mnohem hlubší.

Model Cloud Alpha zachovává DNA předchozích headsetů značky HyperX, jež získaly mnohá ocenění, a protože dokonale na hlavě „sedí“, poskytují nedostižné pohodlí i při dlouhých herních soubojích. Má bohatý prokreslený zvuk, což vám umožní nanejvýš jemně vnímat prostor a orientovat se v něm.

Poprvé se headset Cloud Alpha představí na akci Gamescom 2017 a předvede zde dvoukomorovou technologii HyperX, díky níž poskytuje precizní zvuk her s neuvěřitelným rozsahem a plností. HyperX používá měniče o průměru 50 mm a dvě komory, které umožňují oddělit basy od středových a vysokých frekvencí a vytvořit dynamický zvuk, díky němuž se do hraní, hudby a filmů úplně ponoříte. Headset Cloud Alpha byl navržen pro co největší pohodlí i během dlouhých hodin hraní, a využívá k tomu náušníky ze speciální pěny s tvarovou pamětí, kterou vyvinula divize HyperX, širší hlavový pás s měkčí a poddajnější umělou kůží a hliníkový rám s odolnou, a přitom odlehčenou konstrukcí. Headset má odnímatelný kabel, na kterém jsou ovládací prvky zvuku, takže hráči mohou upravovat hlasitost a vypnout mikrofon přímo na kabelu, ať již budou hrát na kterékoli z těchto kompatibilních platforem: PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S, Mac, mobilním telefonu, Nintendo Switch a systémech pro virtuální realitu se sluchátkovým výstupem jack 3,5 mm. Jelikož headset Cloud Alpha hráčům nabízí vynikající kvalitu snímání hlasu a špičkový zvuk, který pomáhá komunikovat v rámci herního týmu, má certifikace TeamSpeak a Discord Certified.

Gamescom je největší akcí na světě pro vývojáře her a HyperX je hrdým sponzorem této první velké soutěže v PUBG. Divize HyperX nabízí kompletní portfolio herního vybavení, které používají profesionální hráči na celém světě, aby mohli hrát co nejlépe, a její ucelenou řadou produktů – včetně nového headsetu Cloud Alpha – bude na soutěži PUBG Invitational, kde se hráči utkají o šanci získat výhru 350 000 dolarů, vybaveno 80 herních stanic.

Headset Cloud Alpha se představí na veletrhu Gamescom, který se koná od 22. do 24. srpna v Kolíně nad Rýnem v Německu. HyperX se bude nacházet v sekci Game Industry Business Lounge, která je součástí Gamescom Business Area. Během oficiálního zahájení veletrhu Gamescom pronese Paul Leaman, viceprezident HyperX pro EMEA, projev o rozšiřujícím se prostoru eSports a roli tzv. endemických sponzorů v rámci panelové diskuse s názvem Digital Sponsorship na první konferenci SPOBIS Gaming & Media Conference.

Dostupnost

Uvedení headsetu Cloud Alpha se plánuje na 25. září za maloobchodní cenu 2699 Kč doporučenou výrobcem, k dostání bude u vybraných prodejců.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení