Menu

Herní klávesnice Logitech s novým mechanickým spínačem Romer-G

17.09.2014 10:48 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní klávesnice Logitech s novým mechanickým spínačem Romer-G

Herní klávesnice Logitech s novým mechanickým spínačem Romer-G | foto: CHIP

Klávesnice Logitech G910 Orion Spark se vyznačuje novými mechanickými spínači Romer G, RGB barevným podsvícením a integrací aplikace Arx Control.

 

logitech-g910-7-nahled

Společnost Logitech oznámila uvedení herní klávesnice s úplným názvem Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard. Význačnými vlastnostmi této klávesnice jsou nové mechanické spínače Romer-G vyvinuté společností Logitech, které podle ní nabízejí o 25 procent rychlejší sepnutí než jakékoli jiné mechanické spínače. Klávesnice má také zvýšenou odolnost (vydrží až 70 milionů úhozů) a inteligentní podsvícení.

Barvu podsvícení každé jednotlivé klávesy na klávesnici Orion Spark je možné individuálně přizpůsobit – vybírat lze z palety barev s 16,8 milionu barevných odstínů. Můžete si tak vybranými barvami zvýraznit určitá tlačítka, abyste měli lepší přehled o spellech a dalších příkazech, můžete barvy upravit, aby ladily s vaší herní sestavou nebo si podsvícení nastavit pro jednotlivé hry. Podsvícení je centrálně umístěno pod každou klávesou a světlo je rozváděno pomocí optiky.

 

 

logitech-g910-2-nahled

 

 

 

Arx Control je nová aplikace vyvinutá divizí Logitech G, která spolupracuje se softwarem LGS (Logitech Gaming Software) a umožňuje přenášet informace na mobilní zařízení, jež mohou obsahovat cokoli od interních herních informací přes důležité statistiky výkonu počítače až po ovládání médií. Klávesnice Orion Spark má vysouvací zásuvku, která podrží většinu zařízení s operačními systémy iOS a Android, aby hráč měl informace zobrazované aplikací Arx Control snadno před sebou.

logitech-g910-5-nahled

 

Ovládání her si uživatel může přizpůsobit tím, že herní ovládací příkazy a makra přiřadí celkem devíti programovatelným „G-klávesám“. Získá tak rychlý přístup i k velmi složitým sekvencím příkazů. Klávesnice Orion Spark podporuje přiřazení až 27 příkazů ve třech profilech.

logitech-g910-1-nahled

Očekává se, že klávesnice Orion Spark bude v Evropě k dostání počátkem listopadu 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 4 984 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení