Menu

Herní notebook Lenovo Y40

22.09.2015 12:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Herní notebook Lenovo Y40

Herní notebook Lenovo Y40 | foto: CHIP

Firma Lenovo představila dalšího zástupce své rodiny herních počítačů - výkonný notebook Lenovo Y40. Je vybaven Full HD displejem a má zabudované reproduktory JBL. Je určený pro hraní her a pro uspokojí také požadavky filmových fanoušků. 

Notebook Lenovo Y40 může být vybaven až procesorem Intel Core i7. Jeho matný 14“ displej má rozlišení Full HD. O tom, že se jedná o výkonný notebook, svědčí také operační paměť až 16 GB DDR3L a volitelně dedikovaná grafická karta až AMD R9-M275 4G.

Jako diskové úložiště si uživatel může vybrat až 1TB HDD nebo až 1TB hybridní SSHD s 8GB vyrovnávací pamětí nebo až 512 GB SSD disk. S váhou 2,2 kg tento notebook batoh příliš nezatíží, takže si ho uživatelé mohou vzít s sebou i na cesty. O zážitek z prostorového zvuku se starají zabudované stereo reproduktory JBL s technologií Dolby. Klávesnice AccuType má plošší a mírně zaoblené klávesy. Volitelné červené podsvícení kláves je výhodou pro psaní při nízkém osvětlení nebo při hraní her v noci.

Široké možnosti konektivity notebooku Lenovo Y40 zahrnují mimo jiné dva porty USB 3.0, jeden USB 2.0, sdružený audio konektor, HDMI výstup a čtečku paměťových karet 4v1. Díky softwaru pro rozpoznání obličeje VerifacePro se uživatelé mohou přihlásit do systému prostřednictvím integrované webkamery.

Notebook Lenovo Y40 je na českém trhu dostupný za cenu začínající na 20 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení