Menu

Hi-Fi audiosystémy se síťovými funkcemi a hlasovým ovládáním

20.02.2018 12:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Hi-Fi audiosystémy se síťovými funkcemi a hlasovým ovládáním

Hi-Fi audiosystémy se síťovými funkcemi a hlasovým ovládáním | foto: CHIP

Nové přírůstky do řady Hi-Fi mikrosystémů Panasonic obsahují model SC-HC2020 s vestavěnou technologií Google Chromecast, ale i další systémy SC-HC300 a SC-HC200 s kompaktním provedením.

egebgn-hc2020-k-front-h171122 Model SC-HC2020 je vybaven systémem Google Chromecast, můžete jej tak využít nejen k poslechu CD a rádia (včetně digitálního), ale zároveň s ním máte k dispozici nabídku nejrůznějších streamingových hudebních služeb (Spotify, Google Play Music, TuneIn Radio, Deezer apod.). Stačí tedy systém připojit v domácí síti k telefonu či jinému mobilnímu zařízení (nebo i k počítači) a můžete streamovat. Chromecast podporuje hudbu v moderních formátech ve vysokém rozlišení.

Máte-li v domácnosti bezdrátově připojené reproduktory ve více místnostech, lze je s HI-FI systémem rovněž propojit. Při streamingu můžete svůj telefon využívat k libovolným jiným činnostem.

Panasonic SC-HC2020 můžete ovládat hlasem prostřednictvím systému Google Assistant. Je k tomu zapotřebí bezdrátový reproduktor Panasonic SC-GA10, představený na veletrhu IFA 2017 (v Evropě se prodává od počátku roku). Reproduktor je vybaven mikrofonem a systém Google Assistant rozpozná mnohé hlasové povely, například ke spuštění zmíněných služeb pro streaming hudby.

Model SC-HC2020 nabízí také speciální režim pro maximální kvalitu zvuku, je-li systém připevněn na zdi. V takovém případě se zvuk netříští o nejrůznější překážky, ale řízeně se odráží od zdi za reproduktorem. Systém tak nabízí ještě plnější zvuk s mohutnějšími basy.

Základem malého a elegantního mikrosystému SC-HC2020 jsou širokopásmové reproduktory o velikosti 8 cm. Vzhledem k velikosti překvapí plný zvuk a robustní basy posílené technologií Twisted Acoustic Port. Na čistý a nezkreslený zvuk se mohou těšit i zájemci o modely SC-HC300 a SC-HC200, jež jsou rovněž vybaveny širokopásmovými osmicentimetrovými membránami ve stylovém kompaktním provedení.

eg-hc300-w-front-h171122 egee-hc200-w-front-h171225

I modely SC-HC300 (vlevo) a SC-HC200 lze připojit k telefonu nebo jinému mobilnímu zařízení přes rozhraní Bluetooth. Vedle CD a rádia tak můžete poslouchat i hudbu z internetových zdrojů. Model SC-HC300 je navíc vybaven standardním audio konektorem AUX-IN pro připojení externího zdroje kabelem.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení