Menu

Hlasový router

08.06.2018 16:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Hlasový router

Hlasový router | foto: CHIP

Lyra Voice od Asusu přestavuje tři zařízení v jednom: rychlý 802.11ac mesh Wi-Fi router, hlasový asistent Alexa a bezdrátový reproduktor.

Uživatelé mohou prostřednictvím zařízení Lyra Voice využívat služby Amazon Alexa za použití hlasových pokynů. To jim umožní například přehrávat hudbu, poslouchat zprávy, mít přehled o počasí, ovládat inteligentní domácí zařízení a další.

Lyra Voice je také třípásmový router třídy AC2200, který komunikuje s ostatními připojenými rozbočovači Lyra a poskytuje pokrytí Wi-Fi signálem v celém domě bez hluchých zón. Stereofonní reproduktory nabízejí podle výrobce bohatý zvuk s hlubokými basy a širokým frekvenčním pásmem při přehrávání hudby. Lyra Voice zajišťuje také kompletní zabezpečení sítě pro všechna připojená zařízení s technologií AiProtection Pro poháněnou technologií TrendMicro zdarma po celou dobu životnosti produktu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení