Menu

HP představuje svého nejvýkonnějšího tenkého klienta

27.08.2013 08:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
HP představuje svého nejvýkonnějšího tenkého klienta

HP představuje svého nejvýkonnějšího tenkého klienta | foto: CHIP

HP představilo svého dosud nejvýkonnějšího tenkého klienta HP t820 Flexible Series Thin Client, který přináší do podnikového prostředí kromě výkonu také bezpečnost a ovladatelnost v těle s minimálními rozměry.

Tenký klient HP t820 nabízí uživatelům dostatečný výpočetní i grafický výkon v kombinaci s podnikovou úrovní zabezpečení – veškerá klíčová data uložená na serveru jsou zabezpečena i proti jejich zpronevěření, ztrátě či krádeži.

Tencí klienti řady HP t820 se hodí zejména do organizací, které vyžadují výkonné výpočetní systémy pro běh náročných specifických systémů a aplikací – např. do oblastí obchodování s finančními prostředky, architektury, technických oborů, vojenského průmyslu či vládních agentur.

Klienti HP t820 jsou vybaveny procesory Intel Core i5 a Intel Pentium a mohou tak lépe pracovat s velkými objemy dat či více aplikacemi současně. Mají porty VGA a DisplayPort a v základní konfiguraci podporují připojení až tří monitorů. Celosvětová dostupnost tenkých klientů řady HP t820 je plánována během listopadu letošního roku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení