Menu

I Epson má své dny

25.09.2018 16:00 | Josef Mika + Přidat komentář
I Epson má své dny

I Epson má své dny | foto: CHIP

Společnost Epson pořádá hned na začátku října největší konferenci tohoto roku u nás. K vidění budou ukázky technologií v reálném prostředí domácností, ale i v malých, středních a velkých kancelářích.

Zájemci se 1. a 2. října na pražském Žofíně seznámí s technologiemi Epson pro tisk, projekci a skenování, které zefektivní a zoptimalizují práci i zábavu. Zástupci společnosti praktickou formou představí pohled Epsonu na klíčové vize a strategie pro následující měsíce nebo i roky. Seznámí se s produkty Epson, které sází na strategii dlouhodobého použití v kombinaci s nízkými provozními náklady. Prostě velkoformátový tisk, domácí i firemní tisk a projekční technika v praktickém nasazení – pokud vás tato témata profesně nebo soukromě zajímají, nenechte si akci Epsonu ujít.

Místo konání: Praha 1, Slovanský ostrov 226, Palác Žofín
Termín: 1. a 2. října 2018
Registrace: https://www.foxevents.cz/Technologicke-dny-2018

Témata přednášek:
– Epson v České a Slovenské republice
– Tiskárny pro domácí malé kanceláře
– Business produkty v praxi
– Projekční technologie v praxi
– Tisk barevných labelů, řešení pro maloobchod
– Komerční tisk v praxi

epson1

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení