Menu

IDC vyhlašuje soutěž o nejlepší český projekt internetu věcí

24.08.2017 14:20 | Radek Kubeš + Přidat komentář
IDC vyhlašuje soutěž o nejlepší český projekt internetu věcí

IDC vyhlašuje soutěž o nejlepší český projekt internetu věcí | foto: CHIP

IDC vyhlašuje první ročník soutěže IDC IoT Awards. Jedná se o jediný nezávislý program ocenění českých projektů internetu věcí (IoT)

Soutěž, jejímž cílem je najít nejpřínosnější, nejprogresivnější a nejnápaditější projekty, je otevřená subjektům z veřejné i soukromé sféry – firmám všech oborů, výzkumným centrům, nezávislým vývojářům, univerzitám, organizacím veřejné správy a dalším. Vyhlášení vítězů proběhne 19. října v Praze v rámci konference IDC IoT Forum 2017. Díky globálnímu dosahu společnosti IDC mohou čeští průkopníci v oblasti IoT zaujmout i v mezinárodním měřítku.

Zájem o internet věcí v regionu střední a východní Evropy stoupá. Podniky a organizace stále víc využívají inteligentní připojená zařízení a řešení ke zvyšování efektivity interních procesů, snižování nákladů na údržbu, dokonalejšímu zabezpečení, automatizaci a inovacím svých produktů a služeb. Cena IDC IoT AWARD vybírá nejzajímavější počiny na poli IoT a také představuje i příležitost se zamyslet nad širokými možnostmi implementace internetu věcí a příležitostmi, které nabízí k získání konkurenční výhody,“ říká Petr Říha, ředitel české pobočky společnosti IDC.

Ocenění IDC IoT Award budou udělena ve třech kategoriích: Operational Excellence pro nejúspěšnější projekt využívající internet věcí pro optimalizaci vnitřního fungování organizace, Customer Experience pro neúspěšnější projekt využívající internet věcí pro zlepšení zákaznické zkušenosti a Wild Card pro nové obchodní modely založené výhradně na využití technologií internetu věcí.

Soutěžní projekty nominují sami kandidáti a zároveň společnost IDC ve spolupráci se vzdělávacími institucemi a partnery aktivně vyhledává další potenciální soutěžící. Hodnotící komisi budou tvořit nezávislí odborníci, analytici IDC a významné osobnosti, které se podílí na rozvoji IoT ekosystému v České republice.

Přihlašovat projekty do soutěže je možné na stránkách http://idciotforum.com/prague/awards

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení