Menu

Ikonický design a potlačení okolních ruchů

17.04.2019 07:44 | Milan Loucký + Přidat komentář
Ikonický design a potlačení okolních ruchů

Ikonický design a potlačení okolních ruchů | foto: CHIP

Na náš trh přichází nový model Bluetooth sluchátek Panasonic HTX90N v klasickém provedení na uši se systémem aktivního odrušení okolních hluků.

Vyznačují se „moderním retro stylem“, který v kombinuje nadčasové prvky s tradičním designem. Řada sluchátek HTX prochází tak po jedenácti letech výraznou změnou.

Sluchátka Panasonic HTX90N jsou vybavena aktivním systémem tlumení okolních hluků, takže zajišťují při poslechu hudby nebo sledování filmů v jakémkoli prostředí ideální poslechové podmínky. O kvalitní a plný zvuk se starají měniče o průměru 40 mm s neodymovými magnety. Zárukou kvalitního a dynamického podání basů je použitý systém Acoustic Bass Control. Pro další posílení hlubokých tónů lze stiskem tlačítka aktivovat funkci Bass Enhancer.

Model HTX90 se výborně hodí pro poslech na delších cestách. Baterie zajišťuje energii až na 24 hodin nepřetržitého přehrávání se zapnutým aktivním tlumením okolního hluku. A pokud náhodou dojde, je možné připojit sluchátka k telefonu audiokabelem a poslouchat dále. Funkce Voice Assistant Activation usnadňuje jejich použití jako hands-free při telefonování.

Sluchátka Panasonic HTX90 jsou na našem trhu k dostání ve třech barevných variantách – matně černé, vanilkově bílé a tmavomodré. Jejich doporučená koncová cena je stanovena na 3999 Kč.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení