Menu

Internet Explorer 9 pro Windows Phone 7

21.03.2011 10:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Internet Explorer 9 pro Windows Phone 7

Internet Explorer 9 pro Windows Phone 7 | foto: CHIP

Internet Explorer 9 je konečně dokončen a finální verze je už skoro týden dostupná veřejnosti. Mobilní podoba je ovšem ještě v plenkách a testování ve Windows Phone 7 stále probíhá. Podívejte se, jak vypadá mobilní verze prohlížeče.

Internet Explorer 9 pro Windows Phone 7 přichází s celou řadou změn, které jsou označovány jako Mango.  Tyto změny přinesou podporu standardu HTML5 a nejen to. Mírných změn doznal i vzhled samotného prohlížeče, např. adresní řádek se přestěhoval do dolní části obrazovky. Samotný prohlížeč má být účinnější než je prohlížeč Safari pro Windows, ale přeci jen do jeho premiéry se může ještě hodně věcí změnit.

Podobně jako verze pro Windows, IE Mobile bude využívat hardwarovou akceleraci, a bude spolupracovat s Twitterem, stejně jako zbytek systému.

Podívejte se, jak vypadá mobilní verze prohlížeče.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení