Menu

Internetové účetnictví - Účtujte online

19.05.2011 09:03 | Redakce Chip + Přidat komentář
Internetové účetnictví - Účtujte online

Internetové účetnictví - Účtujte online | foto: CHIP

Účtujte s Podnikatel.cz - tak se nazývá nová služba umožňující podnikatelům a živnostníkům účtovat jednoduše, rychle a hlavně bezpečně, z kteréhokoliv počítače bez ohledu na operační systém či typ internetového prohlížeče.

Server Podnikatel.cz ve spolupráci se společností FlexiBee Systems přináší uživatelům internetu zcela novou a jedinečnou službu: internetové účetnictví. Díky této službě mohou podnikatelé mít své účetnictví plně pod kontrolou rychle a odkudkoliv, stačí pouze internetový prohlížeč.

Na adrese www.uctujte.cz, která zároveň představuje novou sekci samotného serveru Podnikatel.cz, naleznou uživatelé webový přístup k online účetnictví postavenému na ekonomickém systému FlexiBee. Nemusí tak být nadále závislí pouze na lokálním přístupu prostřednictvím aplikací instalovaných na pevné disky.

Online účetnictví ocení především malí podnikatelé a živnostníci, pro něž je určena základní verze služby Účtujte.cz. Ta je do maximálního počtu 50 dokladů (pro jednotlivé kategorie: fakturace, bank,a pokladna, adresář, ceník, atd.) zcela zdarma. Stačí, když se uživatel zaregistruje, uvede základní informace o firmě, typ organizace, a během chvíle již může využívat výhody tohoto účetního systému a vést si podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci - registrace do systému netrvá déle než 3 minuty.

Nižší verze služby nabízí kromě fakturace také daňovou evidenci, peněžní deník, párování plateb, nebo třeba importy bankovních výpisů, od úrovně Účtujte+ je k dispozici i vedení skladu a objednávek.

Online účetní systém podporuje Českou a Slovenskou legislativu. Zajímavostí těchto účetních služeb je napojení na hodnocení kredibility CreditCheck, díky čemuž je při fakturaci vidět, zda není daná firma v likvidaci či exekuci, nebo také propojení s obchodním rejstříkem (ARES) pro informace o obchodních partnerech.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Fordesk - online účetnictví

    Pokud hledáte nástroj na online účetnictví, tak doporučuji FORDESK, který navíc zvládá skladovou evidenci, správu emailu, kalendář, úkoly, adresář a spoustu dalšího. V základní verzi je zdarma a rozhodně stojí za vyzkoušení.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení