Menu

IP kamera skrytá ve funkčních hodinách

25.06.2018 18:47 | Milan Loucký + Přidat komentář
IP kamera skrytá ve funkčních hodinách

IP kamera skrytá ve funkčních hodinách | foto: CHIP

Miniaturizace a digitalizace přináší bezpočet možností, jak skrytě a utajeně monitorovat vybrané prostory. Objektiv o průměru dva milimetry je možné instalovat do běžných zařízení a pomocí Wi-Fi přenosu a IP protokolu internetového připojení streamovat obraz na kterékoli místo na světě.

Jedním ze zařízení s těmito vlastnostmi v nabídce společnosti Spyshop24.cz je i skrytá kamera ve funkčních hodinách ALC-T11. Moderní design digitálních stolních hodin nevzbuzuje žádné podezření, že by se v něm mohlo skrývat důmyslné zařízení pro záznam obrazu i zvuku.

Základem celého zařízení je objektiv s průměrem dva milimetry a širokým úhlem záběru (až 78°) s rozlišením HD. Kamera je vybavena kvalitní matricí CMOS, která se používá i u fotoaparátů nebo rentgenových zařízení. Pokud se hodiny umístí do rohu místnosti, skrytá kamera pokryje téměř celý prostor. Kamera je schopna pořídit i záznam obrazu při nedostatečném osvětlení díky vestavěnému IR přisvícením, které je pro člověka neviditelné. Výsledkem je pak v tomto případě monochromatický obraz.

„Skryté monitorování vybraného prostoru má význam nejen pro zabezpečení majetku, ale i pro zajištění bezpečnosti osob, monitoringu podezřelého chování, případně pro pořízení důkazních materiálů,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku. „V případě umístění minikamery do stolních digitálních hodin jsme měli snadnou práci. Design hodin, černá plocha a použité plasty vytvořily ideální prostředí pro instalaci objektivu kamery tak, aby nevzbudila žádné podezření. Samotné digitální hodiny s budíkem jsou běžným zařízením každé domácnosti nebo kanceláře. V naší nabídce je velké množství skrytých kamer instalovaných do předmětů denní potřeby. Od zmíněných hodin, přes flash disk, propisku, zapalovač, napájecí konektor nebo klíčenku či počítačovou myš. Dokážeme naistalovat skrytou kameru do zařízení, které si zákazník vybere, nebo dodá sám. Jsme také schopni navrhnout optimální řešení dle individuálních potřeb. V naší dodávce jsou i samotné sety minikamer, které si zákazník může nainstalovat sám.“

IP kameru ALC-T11 je možné ovládat přímo na zařízení nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony Android nebo iOS. Obrazový záznam v HD kvalitě se ukládá na microSD kartu, která je umístěna přímo v zařízení. Díky IP protokolu a WiFi připojení kamera umožňuje přenášet živý náhled na vzdálené zařízení.

Skrytá kamera je napájena vyměnitelným lithium-iontovým akumulátorem s kapacitou 2 200 mAh, který zajišťuje nepřerušované nahrávání videa po dobu pěti hodin. Kamera je však v provozu mnohem déle. Je totiž vybavena detektorem pohybu a funkcí automatického spouštění záznamu. Nahrávání probíhá tedy jen v případě, že se v dosahu čidla kamery „něco děje“. 

Cena a dostupnost

IP kamera skrytá v hodinách ALC-T11 je dodávaná na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz  za aktuálně zvýhodněnou cenu 2574 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení