Menu

iPhone 12 Pro: další únik zobrazuje design nového smartphonu Apple

18.09.2020 17:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
iPhone 12 Pro: další únik zobrazuje design nového smartphonu Apple

iPhone 12 Pro: další únik zobrazuje design nového smartphonu Apple | foto: Mansoor Khan/Pixabay

Na středeční prezentační akci tento týden Apple svůj nový iPhone ještě tajil. Na internetu se ale objevilo další video, které přibližuje design očekávaného mobilu.

Krátce před uvedením nových modelů iPhone 12 se na internetu znovu objevil informační únik. I když bude nová řada zařízení představena s největší pravděpodobností už v říjnu, je o detailech smartphonů prozatím známo docela málo. Tak jak bude vlastně nový hit vypadat? Zdá se, že uniklé video zobrazuje finální šasi vlajkové lodi Applu.

iphone12pro1

| Zdroj: EverythingApplePro/Twitter

Únik obrázků iPhonu 12: design připomíná návrat ke vzhledu starších modelů

iphonepro

Pravděpodobný design iPhonu 12 připomíná verzi 4. | Zdroj: Twitter

Doposud se o návratu Applu ke staršímu designu podobnému čtvrté verzi jen spekulovalo, nyní se to ale zdá jisté. Praktické video ukazuje zadní tělo očekávaného iPhonu 12 Pro a je patrný i tvar budoucího zařízení. Dá se z něj poměrně dobře získat obrázek o tom, jak bude nové zařízení vypadat. Je také viditelné, že bude mít nainstalovaný snímač LiDAR podobně, jako nový iPad Pro.

Co se zdá být v tuto chvíli také téměř jisté, iPhone 12 nebude mít 120Hz displej. Vždy dobře informovaný Jon Prosser to už vyloučil.

Foto v záhlaví: 9to5mac.com

mohlo by vás také zajímat: iPhone 12 Pro Max: uniklé video odhaluje nový smartphone od Apple

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení