Menu

IPS monitory s reproduktory, MHL a Miracast

15.04.2014 11:17 | Pavel Trousil + Přidat komentář
IPS monitory s reproduktory, MHL a Miracast

IPS monitory s reproduktory, MHL a Miracast | foto: CHIP

Společnost AOC oznámila uvedení dvou nových 23,8” IPS monitorů. Oba nové modely i2473Pwm a i2473Pwy mají tyzv. Razor design a v jejich základně jsou zabudované dva 7wattové reproduktory ONKYO. Vybaveny jsou také technologií MHL, popřípadě i bezdrátovou Miracast.

aoc-i2473pwy-nahled

AOC vybavila nové monitory série 73 23,8” Full HD IPS panely. Díky jasu 250 cd/m², krátké době odezvy (jen 5 ms), a širokým pozorovacím úhlům poskytují kvalitní obraz. Aby se zvuk vyrovnal kvalitě obrazu, jsou monitory osazeny dvěma 7wattovými ONKYO reproduktory. Externí audio systém tak už není třeba.

Oba monitory jsou vybaveny širokými možnostmi připojení – jak analogovým D-Sub, tak digitálními HDMI konektory. Podporují technologii MHL, která umožňuje připojit k monitoru Android zařízení a sdílet jeho plochu na velké obrazovce. Připojené zařízení se zároveň i dobíjí.

aoc-i2473pwm-back-to-left-nahled

Model i2473Pwy dokonce umožňuje sdílet plochu mobilního zařízení bezdrátově díky technologii Miracast. AOC na tyto monitory poskytuje 3letou záruku a službu výměny chybného monitoru na místě u zákazníka. Nové monitory série 73 jsou dostupné za doporučenou cenu 4690 Kč bez DPH a poplatků za i2473Pwm a za Miracast model i2473Pwy uživatel zaplatí 7200 Kč bez DPH a poplatků.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení